Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 6, Lublin

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 6, Lublin

W niedzielę 13 października odbędą się wybory powszechne do Sejmu i Senatu. Obywatele Polski wybiorą 460 posłów oraz 100 senatorów.

Część województwa lubelskiego obejmująca obszary powiatów: janowski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, łęczyński, łukowski, opolski, puławski, rycki, świdnicki oraz miasta na prawach powiatu: Lublin. Liczba mandatów 15.

Lista numer 1

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 ŁOPATA Jan Zbigniew parlamentarzysta
2 KOS Marek lekarz medycyny
3 SMOLARZ Henryk Józef rolnik
4 KAPUSTA Grzegorz Krzysztof inżynier rolnictwa
5 KRZĘCIO Dariusz Maksymilian kryminolog
6 RZETELSKI Piotr Sławomir przedsiębiorca
7 RODZIK Zenon Jerzy ekonomista
8 SZYSZKO Grzegorz Stanisław przedsiębiorca
9 KOPEĆ Marek dyrektor w instytucjach usług wyspecjalizowanych
10 KOŁODZIEJCZYK Dariusz Stanisław politolog
11 NIEZGODA Marceli Mateusz inżynier technologii żywności
12 KUCHARCZYK Karolina rolnik
13 DUDZIŃSKA Edyta Agnieszka nauczyciel historii
14 BEDNARSKI Jerzy Włodzimierz lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
15 GRZYWACZEWSKA Anna dyrektor do spraw administracyjnych
16 SZMIDT Anna nauczyciel języka obcego
17 FRANCZAK Eliza Agata terapeuta zajęciowy
18 CHOCHOWSKI Krzysztof Kamil urzędnik
19 STANIBUŁA Daniel lekarz - specjalista medycyny rodzinnej
20 PIĄTEK Marlena przedsiębiorca
21 MISIASZEK Magdalena dyrektor rozwoju biznesu
22 KASPRZAK Renata Jolanta lekarz medycyny
23 DRĄŻYK-ŚWITAJ Urszula Monika przedsiębiorca
24 BUJAK Małgorzata ogrodnik
25 WDOWIAK Magdalena Maria pracownik administracyjny
26 WILK Jacek Andrzej zootechnik
27 RUDNIK Henryk Jan prawnik
28 KOT Barbara rolnik
29 ODROBIŃSKA Aneta sprzedawca
30 SŁOWIK Daniel dyrektor wykonawczy

Lista numer 2

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 TUŁAJEW Sylwester Karol informatyk
2 CZARNEK Przemysław wyższy urzędnik administracji rządowej
3 MASŁOWSKA Gabriela parlamentarzysta
4 SOBOŃ Artur parlamentarzysta
5 SPRAWKA Lech Stanisław parlamentarzysta
6 SZULOWSKI Krzysztof lekarz weterynarii
7 GŁUCHOWSKI Krzysztof parlamentarzysta
8 SKWAREK Sławomir parlamentarzysta
9 KAŁASKA Adam Krzysztof przedsiębiorca
10 BIELECKI Jerzy Feliks parlamentarzysta
11 BOGACKA Teresa kanclerz wyższej uczelni
12 FILIPEK-SOBCZAK Magdalena wyższy urzędnik samorządowy
13 KOWALCZYK Leszek przedstawiciel władzy samorządowej
14 CHOMA Kazimierz Bogusław urzędnik państwowy
15 WOJCIECHOWSKI Marek Grzegorz przedstawiciel władzy samorządowej
16 PITUCHA Tomasz Zbigniew przedstawiciel władzy samorządowej
17 JUREK Arkadiusz animator kultury
18 PATKOWSKI Piotr Andrzej prawnik
19 SZAŁAS Jolanta dyrektor lir
20 PRUSZKOWSKI Andrzej Marek wyższy urzędnik samorządowy
21 ZYBAŁA Ewa przedstawiciel władzy samorządowej
22 PODKAŃSKI Krzysztof Piotr urzędnik
23 SZCZYPA Renata Maria animator kultury
24 BARANOWSKA Dorota urzędnik administracji państwowej
25 SZAŁACHWIEJ Ewa wyższy urzędnik samorządowy
26 SKRZAT Dorota pedagog
27 UDRYCKA Magdalena Sylwia przedsiębiorca
28 ŚPIEWAK Radosław Marian wyższy urzędnik samorządowy
29 DUDA Ilona Ewelina pośrednik w obrocie nieruchomości
30 KANTHAK Jan Jakub prawnik

Lista numer 3

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 CZERNIAK Jacek Andrzej politolog
2 DŁUGOSZ Magdalena Anna nauczycielka akademicka
3 KITLIŃSKI Tomasz nauczyciel akademicki
4 MAZUREK Marek prawnik
5 ZABRATAŃSKA Katarzyna Edyta socjolog
6 KOŁODZIEJCZYK Marek Waldemar kolejarz
7 LACHOWSKI Robert Michał informatyk medyczny
8 LENART Agnieszka Monika politolog
9 SKIBA Paulina nauczycielka
10 MARCINKOWSKA-KOZAK Agnieszka Halina prawnik
11 MASZKOWSKI Władysław mechanik
12 REBEJKO Jolanta sprzedawca
13 WICHA Beata artysta malarz
14 BANAŚ Andrzej Wawrzyniec urzędnik samorządowy
15 STĘPNIAK Adrian politolog
16 IWAN Jarosław Paweł archeolog
17 STOLARSKI Patryk kasjer
18 SŁOMKA Karolina projektant grafiki
19 KOWALSKA Barbara księgowa
20 KACZYŃSKI Gabriel Jan opiekun klienta
21 ŁABAREWICZ Anna Maria urzędnik
22 ROJEK Grażyna Irena nauczycielka
23 FIGURA Dariusz Władysław przedsiębiorca
24 KUŁAGO Walenty ekonomista
25 MIKITA-SKIBA Monika Barbara ekonomista
26 NOWICKI Grzegorz Jerzy plastyk
27 KASZA Joanna Edyta nauczyciel języka obcego
28 SKUBIS Emilia Dominika student
29 FURMANIAK Szymon bibliotekarz
30 GALLANT Jacek Marek prawnik

Lista numer 4

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 KULESZA Jakub konsultant do spraw systemów teleinformatycznych
2 MEKLER Rafał kierownik przedsiębiorstwa transportowego
3 TOMASIAK Jacek Mikołaj prezes
4 TYLUS Małgorzata Aneta technik rachunkowości
5 GRYZ Mateusz Stanisław kierowca ciągnika siodłowego
6 WACH Zbigniew Jakub nauczyciel
7 ZAJĄCZKOWSKA Anna Maria chemik
8 WYPYCH Michał politolog
9 GAJDA Arkadiusz kasjer handlowy
10 KULICKI Rafał Janusz historyk
11 ZDUŃCZYK Piotr Marcin kucharz
12 MAREK Piotr inżynier elektryk
13 MILEWSKI Ryszard Witold urzędnik państwowy
14 WIĘCŁAWSKI Andrzej Tomasz informatyk technik
15 WIECZOREK-KABAT Alicja socjolog
16 KUSIAK Paweł Robert inżynier leśnictwa
17 REJA Anna ekonomista
18 SKWAREK Anna Zofia recepcjonista
19 KRAWCZYK Ewa Maria kreślarz
20 SKARŻYŃSKI Marek Jakub technik dentystyczny
21 AUGUSTYNOWICZ Monika Teresa cukiernik
22 MAZEK Dorota Maria sprzedawca
23 ŁAGOWSKI Damian politolog
24 DROZD Olga sprzedawca
25 KABASA Anna sprzedawca
26 FLIS Anna Joanna kosmetyczka
27 KUPISZ Szczepan kierownik małego przedsiębiorstwa budowlanego
28 PANASIUK Piotr Adam historyk

Lista numer 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 MUCHA Joanna ekonomistka
2 KRAWCZYK Michał Mateusz przedstawiciel władzy samorządowej
3 WCISŁO Marta Anna przedstawiciel władzy samorządowej
4 NAKONIECZNY Paweł Krzysztof przedsiębiorca
5 LISOWSKA Bożena Grażyna przedsiębiorca
6 BABISZ Krzysztof nauczyciel
7 KOMORSKI Krzysztof socjolog
8 BOJARSKI Krzysztof lekarz
9 ORGASIŃSKI Lucjan politolog
10 WASILEWSKA Bożenna przedsiębiorca
11 BIAŁOWĄS Waldemar Franciszek przedsiębiorca
12 JUCHNIKOWSKI Józef Stanisław matematyk
13 GUZ Sylwia Stanisława socjolog
14 KUREK Paweł Tomasz nauczyciel informatyki
15 SZABAŁA Magdalena Anna lekarz weterynarii
16 TRYBOŃ Maciej Stefan trener sportu
17 DUNECKA Małgorzata Teresa przedsiębiorca
18 KALBARCZYK Adam Andrzej nauczyciel
19 BUCZEK Tomasz Lech prawnik
20 HOŁDA Joanna Sława prawnik
21 FATYGA Katarzyna specjalista administracji publicznej
22 GŁADYSZ Krzysztof Andrzej inżynier mechanik
23 WOJCIECHOWSKA-JĘDRZEJCZYK Magdalena Mariola nauczyciel plastyki
24 MIŁOSZ Michał Marcin przedsiębiorca
25 AUSZ Mariusz Grzegorz wykładowca akademicki - nauki humanistyczne
26 PADO Anna Barbara nauczyciel akademicki
27 SZCZUCKI Piotr radca prawny
28 RAK Marek nauczyciel akademicki - nauki wojskowe
29 WIĘCEK Katarzyna Dorota nauczyciel
30 JURKOWSKI Zbigniew Wiktor chemik

Lista numer 8

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 WOCH Marek Marian prawnik
2 BERECKA Barbara rolnik - przedsiębiorca
3 MARKIEWICZ Jarosław Szczepan przedsiębiorca
4 KUSZYK Andrzej Robert przedsiębiorca - agent ubezpieczeniowy
5 POGONOWSKI Arkadiusz nauczyciel
6 ZARYCHTA Jolanta Marta socjolog
7 DANG XUAN Adrian Hai manager
8 MAZUR Agnieszka Monika przedsiębiorca
9 MISIAK Arkadiusz Jacek przedsiębiorca
10 KRZYSZTOFIK Dariusz urzędnik samorządowy
11 ROLA Anna administratywistka
12 STRADOMSKA Marlena Wanda psycholog
13 TCHOREK Paweł pracownik ochrony
14 SZWAJEWSKA Małgorzata Anna marketingowiec
15 DADEJ Karol Paweł magister administracji
16 TARŁOWSKA Jolanta Barbara ekonomista
17 PIETROSIŃSKI Marcin Jakub prawnik
18 SŁAPCZYŃSKI Tomasz Marcin przedsiębiorca
19 DOMAŃSKI Piotr przedsiębiorca
20 MYŚLIWIEC Magdalena inspektor ds. administracyjno-organizacyjnych
21 KAMOLA Mateusz Waldemar inżynier gospodarki przestrzennej
22 KOKOT Katarzyna psycholog
23 ZIELIŃSKI Piotr Mariusz przedsiębiorca
24 BANACH Artur Lech producent filmowy
25 KĘPOWICZ Tomasz Wojciech pracownik sektora usług
26 GRZEGORCZYK Renata psycholog urzędnik
27 KIERZKOWSKA-ŻUK Ines Agnieszka wykładowca
28 MANDELA Marek Robert prawnik
29 SZWERC Wojciech farmaceuta, nauczyciel akademicki
30 CINNER Dominika politolog

Czytaj także

 0