Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 7, Chełm

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 7, Chełm

W niedzielę 13 października odbędą się wybory powszechne do Sejmu i Senatu. Obywatele Polski wybiorą 460 posłów oraz 100 senatorów.

Część województwa lubelskiego obejmująca obszary powiatów: bialski, biłgorajski, chełmski, hrubieszowski, krasnostawski, parczewski, radzyński, tomaszowski, włodawski, zamojski oraz miast na prawach powiatu: Biała Podlaska, Chełm, Zamość. Liczba mandatów 12.

Lista numer 1

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 SACHAJKO Jarosław ekonomista
2 BRATKOWSKI Arkadiusz Tomasz nauczyciel przedmiotów zawodowych technicznych
3 LITWINIUK Przemysław radca prawny
4 RÓŻYŃSKI Wiesław Marian wyższy urzędnik samorządowy
5 SMAL Kazimierz inżynier budownictwa
6 ROMAŃCZUK Andrzej rolnik
7 SZYMALA Anna dyrektor marketingu
8 KOWALCZYK Jan Franciszek pracownik samorządowy
9 WIŚNIEWSKA Anna nauczyciel przedmiotów zawodowych technicznych
10 SUSZCZYŃSKI Sławomir Jan dyrektor generalny
11 MALESA Marzena Jolanta nauczyciel historii
12 CZUBA Agnieszka Renata pracownik administracyjny
13 PIWKO Karolina dietetyk
14 WYPYCH Teodora nauczyciel
15 STANIBUŁA Ryszard Zbigniew lekarz weterynarii
16 FORNAL Mirosława Teresa farmaceuta
17 KAMIŃSKA Irena kasjer bankowy
18 NOWAK Teresa kasjer bankowy
19 KOCZKODAJ Bartosz pracownik centrum obsługi telefonicznej
20 DZIUBA Anna Bożena socjolog
21 SIEMAKOWICZ Grzegorz kierownik biblioteki
22 WILBIK Marek rolnik
23 NOSEK Sławomir Paweł opiekun w domu pomocy społecznej
24 ZIELIŃSKI Janusz właściciel małego sklepu

Lista numer 2

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 SASIN Jacek Robert urzędnik
2 ZAWIŚLAK Sławomir parlamentarzysta
3 DUSZEK Marcin Kamil parlamentarzysta
4 HAŁAS Teresa parlamentarzysta
5 ZIELIŃSKI Tomasz Andrzej parlamentarzysta
6 STEFANIUK Dariusz Paweł wyższy urzędnik samorządowy
7 ROMANOWSKI Marcin prawnik
8 CICHOSZ Lucjan lekarz weterynarii
9 SZWED Zdzisław wyższy urzędnik samorządowy
10 SKIBA Leszek Marcin ekonomista
11 GMYZ Maria przedstawiciel władzy samorządowej
12 GMITRUCZUK Robert wyższy urzędnik państwowy
13 STRZAŁKA Beata Małgorzata przedstawiciel władzy samorządowej
14 GAŁASZKIEWICZ Krzysztof Jan inżynier rolnictwa
15 SAWICKI Konrad Bernard przedstawiciel władzy samorządowej
16 KUSIAK-JANIEC Anna urzędnik
17 SZWAJ Jerzy Ryszard lekarz weterynarii
18 BARSZCZEWSKA Barbara Aldona lekarz specjalizacja ginekolog położnik
19 CHMIELEWSKA Iwona nauczyciel
20 ZAŃKO Mariusz Artur prawnik
21 CZARNECKA Halina pracownik samorządowy
22 MISZTAL Stanisław lekarz
23 PIEKARSKA Agnieszka nauczyciel
24 DĄBROWSKA-BANASZEK Anna lekarz medycyny

Lista numer 3

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 PAWŁOWSKA Monika Jolanta specjalista do spraw stosunków międzynarodowych
2 SZELĄG Piotr Edward lekarz weterynarii
3 BORYSIUK Bolesław Borys historyk
4 ROGALA Sławomir technik mechanik
5 GOŁOŚ Michał Reoland nauczyciel akademicki
6 CZOBODZIŃSKA-PRZYBYSŁAWSKA Anna Jadwiga muzealnik
7 WASZKIEWICZ Gerard emerytowany oficer policji
8 PAMULSKA Łucja Jadwiga emerytowany pocztowiec
9 DOBOSZ-FURMAN Patrycja Anna specjalista do spraw marketingu
10 KAMOLA Magdalena Małgorzata przedsiębiorca
11 BARTOSZEWSKA-WIC Ewa Monika pracownik biurowy
12 MACERONI Grażyna Zofia emeryt
13 TROJNIEL-GOŹDZIOŁKO Aldona Wioleta przedstawiciel medyczny
14 LITWINIEC Zbigniew nauczyciel
15 MALCZEWSKI Jacek Michał rolnik
16 JASEK-KOSOBUCKA Justyna technik spedytor
17 KAPŁON Monika chemik
18 CHĘĆ Jacek Tomasz technik mechanik
19 TABOR Magdalena Aleksandra inżynier technologii chemicznej
20 KUROWSKI Jan Bolesław emeryt
21 ŻUKOWSKI Stanisław socjolog
22 KOZICKA Katarzyna Małgorzata fotograf
23 ROCZON Mateusz Maciej politolog
24 KIEŁBASA Bogdan Antoni emerytowany pułkownik Wojska Polskiego

Lista numer 4

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 TUMANOWICZ Witold Sławomir grafik komputerowy
2 KASPRZAK Wiktor ekonomista
3 IWANOWSKI Marcin Piotr adwokat
4 BĄK Stanisław przedsiębiorca
5 GOCEL Agnieszka Maria kaletnik
6 BIELECKA Beata Małgorzata rolnik
7 MARCINIUK Agnieszka Monika pracownik kancelaryjny
8 KUBICA Kamil menedżer produktu
9 KUPISZ Ewelina Agata przedsiębiorca
10 MAZUREK Michał nauczyciel
11 BANASZCZUK Łukasz menadżer
12 CZERWIENIEC Kamil inżynier budowy
13 PAWLAK Agnieszka Monika ekonomista
14 NAGRODZKA Agnieszka technik ekonomista
15 WÓJCIK Dorota Anna aktuariusz
16 SADOCHA Zbigniew Marek specjalista do spraw reklamy
17 REKUTA Daniel nauczyciel
18 MEKLER Anna ekonomista
19 MULAWA Justyna Elżbieta nauczyciel
20 KĘDZIERAWSKI Kamil stolarz
21 TARNOWSKA Edyta menadżer
22 BATALIŃSKI Łukasz prawnik
23 WITKOWSKI Bartłomiej historyk
24 SOBICH Artur Wojciech prawnik

Lista numer 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 HAIDAR Riad lekarz medycyny
2 ŻMIJAN Stanisław inżynier budownictwa
3 WRÓBLEWSKA Kornelia Konstancja dziennikarka
4 GRABCZUK Krzysztof nauczyciel akademicki
5 GROMADZKA Małgorzata urzędnik administracji samorządowej
6 ZWOLAK Rafał Mariusz socjolog
7 GRAD Mariusz ekonomista
8 ANTONIUK Tomasz Wojciech specjalista administracji publicznej
9 PAŃCZYK Tomasz Józef geodeta
10 JÓŹWIK Kamil technik budownictwa
11 ZAJĄC Magdalena wyższy urzędnik państwowy
12 LAMCZYK Grażyna Bogumiła politolog
13 KOWALEWSKI Mariusz Stanisław ekonomista
14 KIELISZEK-WASIOŁEK Bożena Stanisława nauczyciel nauczania początkowego
15 PIETRASZKIEWICZ Katarzyna Ewa kierownik ośrodka pomocy rodzinie
16 ŻBIKOWSKA Barbara Stefania nauczyciel
17 HUKIEWICZ Karolina Anna przedsiębiorca
18 ĆWIKLIŃSKA Kamila specjalista sprzedaży internetowej
19 PELC Katarzyna Weronika fizjoterapeuta
20 KOLASIŃSKA Anna Maria rolnik
21 ZARĘBSKA Wioleta położna
22 RUSINEK Antoni specjalista do spraw zarządzania
23 MUSOLF Jan Józef rolnik
24 ZYGARSKI Piotr Jacek prawnik

Lista numer 8

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 KOKOT Jan prawnik
2 KOZIARA Ewa Małgorzata dziennikarz
3 ŁUKASIK Rafał Mirosław rolnik
4 LANGA Dariusz przedsiębiorca
5 CHIBOWSKI Arkadiusz przedstawiciel handlowy
6 RYPINA Beata urzędnik
7 LEWCZUK Damian Jarosław prawnik
8 JÓŹWIK Justyna Renata technolog żywienia zbiorowego
9 WYSOKIŃSKA Dorota rolnik
10 POPIELEC Przemysław przedsiębiorca
11 CELIŃSKI Marek przedsiębiorca
12 WASĄG Lidia Elżbieta fryzjer
13 SOKOŁOWSKI Kamil operator maszyn i urządzeń
14 WOCH Ewelina Ilona technik technologii odzieży
15 BODNAR Anna Maria technik geodeta
16 ZALEWSKA Agnieszka rolnik
17 KOWALIK Rafał strażnik więzienny

Czytaj także

 0