Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 8, Zielona Góra

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 8, Zielona Góra

W niedzielę 13 października odbędą się wybory powszechne do Sejmu i Senatu. Obywatele Polski wybiorą 460 posłów oraz 100 senatorów.

Województwo lubuskie. Liczba mandatów 12.

Lista numer 1

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 FEDAK Jolanta Beata politolog
2 ŚWIREPO Jan inżynier mechanik
3 GROC Artur Dariusz producent telewizyjny
4 KRÓL Roman Stanisław pedagog
5 HARĘŹLAK Wioleta Elżbieta nauczyciel
6 TOMCZYSZYN Stanisław nauczyciel
7 PLEWA Zofia Teresa technik rolnik
8 KACZMAREK Jarosław Józef zootechnik
9 KOŁODZIEJ Zbigniew Jan rolnik
10 CZEREPKO Iwona Agnieszka pielęgniarka
11 CHINALSKA Anna nauczyciel
12 DĘBICKA Anna Wiesława choreograf
13 KUMOR-PILARCZYK Izabela Ewa menadżer
14 HALASZ Marek przedstawiciel władz samorządowych
15 KULCZYŃSKI Sławomir ekonomista
16 OLEJNICZAK Mirosław Wojciech nauczyciel
17 WRÓBLEWSKI Dariusz Jerzy nauczyciel
18 GEMBARA Andrzej Janusz ekonomista
19 SOŁTYS Antoni Józef ekonomista
20 STAROSTA Waldemar Henryk technolog żywności
21 SZUMNA Wanda Elżbieta doradca zawodowy
22 KOMAR Anna Sylwia filolog
23 BRYSZEWSKA Krystyna nauczyciel
24 MEJZA Łukasz przedsiębiorca

Lista numer 2

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 AST Marek radca prawny
2 DAJCZAK Władysław wyższy urzędnik państwowy
3 MATERNA Jerzy Marian inżynier budownictwa ogólnego
4 PŁONKA Elżbieta Teresa lekarz medycyny rodzinnej
5 KURZĘPA Jacek Sławomir nauczyciel akademicki
6 IWAN Stanisław Antoni inżynier elektryk
7 WIECZOREK Andrzej Leszek fotograf
8 GANCARZ Ewa Danuta nauczyciel
9 BARCZAK Piotr dyrektor generalny
10 GOŚNIOWSKA-KOLA Małgorzata Barbara dyrektor finansowy
11 WERSTLER-WOJTASZEK Joanna Magdalena przedstawiciel władzy samorządowej
12 MOLICKA Anita Agnieszka pracownik samorządu powiatowego
13 RAFALSKI Tomasz Rafał politolog
14 TRZPIS Gabriela Marianna przedstawiciel władzy samorządowej
15 PORWICH Jarosław specjalista administracji publicznej
16 GRABAREK Grzegorz technik rolnictwa
17 SZUŁCIK Alicja księgowa
18 JASZCZ Mieczysław mechanik
19 RONOWICZ Bożena nauczyciel
20 GÓRSKA Anna ekonomista
21 KUJTKOWSKA Marzanna Nina nauczyciel
22 SŁOMIŃSKA Urszula Kazimiera kierownik instytucji opieki nad dziećmi
23 CZERNIAWSKI Krzysztof Władysław nauczyciel historii
24 PIEŃKOWSKI Sebastian inżynier ochrony środowiska

Lista numer 3

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 KUCHARSKA-DZIEDZIC Anita Agnieszka nauczycielka akademicka-nauki humanistyczne
2 WONTOR Bogusław Tadeusz ekonomista
3 RUSZKOWSKA Adrianna psycholog
4 STOJANOWSKI Artur inżynier
5 GARGUL Anna filolog klasyczny
6 STARSZAK Wojciech Kazimierz zegarmistrz
7 OCH Ewa Maria technik rolnik
8 ŁYSIAK Bernard Krzysztof prawnik
9 BUZAREWICZ-KOWAL Irena filolog
10 HAŁABURA Damian Karol socjolog
11 RAKSA Iwona Marzena chemik
12 WŁODEK Waldemar Jacek stolarz meblowy
13 BĄK Monika przedsiębiorca
14 ROŻEK Eugeniusz technik budowlany
15 SZKUDLAREK Julita Monika socjolog
16 WALCZAK Tomasz pedagog teatru
17 ŻEGILEWICZ - ZAWADZKA Katarzyna Magdalena ekonomista
18 WITA Paweł pracownik biurowy
19 KOMAJDA Natalia Roksana kelnerka
20 SOKOŁOWSKI Leszek nauczyciel
21 GRANDE Julieta socjoterapeuta
22 WIŚNIEWSKI Wacław Andrzej rolnik
23 DRUBKOWSKA Monika socjolog
24 SZMYTKOWSKI Michał Paweł ratownik medyczny

Lista numer 4

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 KAMIŃSKI Krystian Patryk przedsiębiorca
2 PACHNIK-ŁODZIŃSKA Beata Zofia doradca podatkowy
3 SYGUTOWSKI Marcin technik budownictwa
4 SZYMAŃSKI Piotr Jan logistyk
5 PALUCH Michał Marcin rolnik
6 KAMRAD Paweł fotograf
7 BANYŚ Marek elektromonter
8 SREBNIAK-BUSZEWSKA Marta Maria socjolog
9 BORKOWSKI Rafał Jan ekonomista
10 WASZCZUK Karol Stanisław ekonomista
11 RUTKOWSKI Grzegorz Dariusz przedsiębiorca
12 CANTEMIR Urszula Teresa przedsiębiorca
13 WASYLCIÓW Piotr Kazimierz nauczyciel
14 LADRA Karolina Maria psycholog
15 MASTERNAK Agnieszka Janina politolog
16 KIESZEWICZ Krzysztof Dominik magister sztuki
17 KAROWSKA Danuta Irena emeryt
18 KOSICKA-DOMBEK Anna Agnieszka księgowa
19 DOMARADZKI Andrzej logistyk
20 KOPACKA Emilia Małgorzata pracownik biurowy
21 KOŚCIELNY Maciej operator CNC
22 PIĄTKOWSKA Karolina sprzedawca
23 JABŁOŃSKI Henryk ekonomista
24 ŁOPATOWSKI Krzysztof Michał adwokat

Lista numer 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 ANIŚKO Tomasz Witold architekt krajobrazu
2 SŁUGOCKI Waldemar Jan nauczyciel akademicki
3 SIBIŃSKA Krystyna Mieczysława poseł
4 OSOS Katarzyna radca prawny
5 WIERCHOWICZ Jerzy adwokat
6 KUCHARSKI Tomasz Bogusław pracownik samorządowy
7 JABŁOŃSKI Marcin Artur menadżer
8 PAHL Witold radca prawny
9 POTĘGA Grzegorz Michał przedsiębiorca
10 BRODZIŃSKA Cecylia nauczyciel
11 NAPIÓRKOWSKI Olaf Krzysztof pracownik samorządowy
12 MAGDZIAREK Krystyna Maria nauczyciel
13 SUJAK Radosław Zenon animator kultury
14 WDOWIAK Agata Małgorzata pracownik samorządowy
15 KOLA Krzysztof Stanisław radca prawny
16 JĄGOWSKA Alina Wanda biolog
17 KOWALSKI Piotr Stanisław manager
18 MALINOWSKA Danuta Teresa nauczyciel
19 BRODZIKOWSKI Miłosz Mateusz dyrektor
20 PABIEROWSKI Marcin Bogusław przedsiębiorca
21 KRAŚNY Marek Mirosław inżynier budownictwa
22 KOZAK Elżbieta manager
23 KANIEWSKA Jolanta Teresa pielęgniarka
24 ZABOROWSKI Bogusław Michał lekarz weterynarz

Czytaj także

 0

Czytaj także