Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 9, Łódź

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 9, Łódź

W niedzielę 13 października odbędą się wybory powszechne do Sejmu i Senatu. Obywatele Polski wybiorą 460 posłów oraz 100 senatorów.

Część województwa łódzkiego obejmująca obszary powiatów: brzeziński, łódzki wschodni oraz miasta na prawach powiatu: Łódź. Liczba mandatów 10.

Lista numer 1

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 BIŃCZYCKA Elżbieta teatrolog
2 SIEMIŃSKI Henryk Stanisław historyk
3 MAJEWSKI Eugeniusz Paweł technik mechanik
4 GŁADYSZ Ewa Małgorzata inż. rolnictwa
5 GRALEWSKA-JAGIEŁŁO Irena nauczyciel
6 ZABOROWSKA-GORZKIEWICZ Klaudia Czesława kierownik projektu
7 PIONTEK Marcin Tomasz ekonomista
8 KULESZKA Agata pielęgniarka
9 BEDNAREK Maksymilian Patryk ekonomista
10 KACPRZYCKI Adam Tomasz doradca inwestycyjny
11 LIPSKI Bartłomiej wyższy urzędnik samorządowy
12 JACKIEWICZ Jerzy Andrzej ekonomista
13 OLEKSIEWICZ Monika Dorota nauczyciel
14 MATYSIAK Michał rolnik
15 WOJCIECHOWSKI Adam Grzegorz politolog
16 MIELCZAREK Witold Adam oficer sił zbrojnych
17 KASPRZYK-KOSTRZEWA Anna ekonomista
18 PIEKIELNY Piotr Witold strażnik miejski
19 JĘDRASIK Krzysztof Piotr ekonomista

Lista numer 2

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 GLIŃSKI Piotr Tadeusz nauczyciel akademicki
2 RAU Zbigniew Włodzimierz prawnik
3 BUDA Waldemar Grzegorz prawnik
4 ADAMCZYK Piotr pedagog
5 FISIAK Włodzimierz przedstawiciel władzy samorządowej
6 KACZOROWSKA Alicja Grażyna lekarz
7 SASIN Roman ekonomista
8 CIEPLUCHA Piotr Paweł wyższy urzędnik administracji rządowej
9 KOBIERA Renata Agnieszka ekonomista
10 JAKUBOWSKI Jacek Grzegorz lekarz
11 WĘCŁAW Halina pielęgniarka
12 ANIELAK Tomasz Lucjan poligraf
13 ŁUCZYŃSKA Justyna Aleksandra politolog
14 PIETRZAK Sławomir księgowy
15 LIK Krzysztof Jerzy lekarz
16 PRZYBYŁ Anna asystent usług pocztowych
17 LEWANDOWSKA Barbara geodeta
18 EMANUEL Sławomir technik mechanik
19 KARDAS Paulina Marianna asystent usług pocztowych
20 TOMASZEWSKI Włodzimierz pedagog

Lista numer 3

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 TRELA Tomasz Dominik ekonomista
2 GILL-PIĄTEK Hanna Beata specjalista do spraw konsultingu
3 KWIATKOWSKI Michał Wojciech dziennikarz
4 PAWŁOWSKI Sylwester Stefan historyk
5 FRĄCZAK Tomasz kierownik projektu
6 URBAŃCZYK Martyna Natalia kulturoznawca
7 WIETESKA Agnieszka Maria ekonomista
8 MARKOWSKA-KURC Maria Wanda nauczyciel języka obcego
9 RACHALEWSKI Michał Cezary biolog
10 OLEJNICZAK Michał Andrzej prawnik
11 MELANIUK Patrycja Karolina funkcjonariusz służby penitencjarnej
12 WOJCIECHOWSKI Igor Marcin kierownik działu w lokalu gastronomicznym
13 ŚWIDERSKA Beata Katarzyna nauczyciel wychowania fizycznego
14 SOKOŁOWICZ Mariusz Paweł nauczyciel akademicki - nauki ekonomiczne
15 WOJECH Adam student
16 MINKIEWICZ Tomasz Jacek administrator systemów komputerowych
17 KOŁACIŃSKI Jakub Zdzisław specjalista do spraw stosunków międzynarodowych
18 PAWLIK-NOWACKA Wioleta Kamila ekonomista
19 PĘDZIWIATR Elżbieta Bogumiła przewodnik turystyczny miejski
20 BORS Piotr Marcin socjolog

Lista numer 4

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 GRABARCZYK Tomasz Michał politolog
2 ANTONIAK Adrian maszynista
3 LIPCZYK Krzysztof Gniewomir ekonomista
4 KAMIŃSKI Michał Antoni kierowca
5 LUTOMSKI Dawid Sebastian statystyk
6 STANGRECIAK Ryszard Józef ekonomista
7 JAWORNIK Piotr specjalista ds. eksportu
8 SŁOTA Tomasz Andrzej lobbysta
9 MAZUR Joanna Sylwia grafik komputerowy
10 ZIEMBA Dariusz Zdzisław technik ekonomista
11 DOMAGAŁA Klaudia Ewa księgowa
12 GRANISZ Patryk Tadeusz przedstawiciel handlowy
13 GÓRSKI Wojciech Antoni ekonomista
14 KORWIN-MIKKE Anna architekt
15 CIEŚLAK Anna Paulina pedagog
16 CIUPKA Bogusław Piotr logistyk
17 SZCZESEK Marzena Elżbieta krojczy
18 MODRZEJEWSKA Justyna Katarzyna przedstawiciel handlowy
19 GACEK Aleksandra Kamila projektant wnętrz
20 KICOWSKI Przemysław Patryk inżynier elektryk

Lista numer 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 ZIMOCH Tomasz Franciszek dziennikarz
2 PIĄTKOWSKI Krzysztof Mariusz historyk
3 ŚLEDZIŃSKA-KATARASIŃSKA Iwona Elżbieta dziennikarz
4 NIEMCZYK Małgorzata Barbara ekonomista
5 GOŁASZEWSKI Marcin Łukasz nauczyciel akademicki
6 KACPRZAK Tomasz Piotr prawnik
7 KOBYLIŃSKA Agata pedagog
8 GAŁKIEWICZ Magdalena Anna programista aplikacji
9 MAKOWSKI Krzysztof Michał biotechnolog
10 HENCZ Marcin Krzysztof grafik
11 CHOJNACKA-DURAJ Justyna Maria ekonomista
12 MAMULSKA Monika Joanna ekonomista
13 MAJCHRZAK Antonina student
14 CABAN-PIASKOWSKA Katarzyna Paulina nauczyciel akademicki
15 NOWAK Renata Anna urzędnik samorządowy
16 STĘPIEŃ Radosław Adam prawnik
17 KARWOWSKI Mateusz socjolog
18 RAHNEMA-BAJ Niloufar lekarz
19 KRAWCZYK Maria Teresa pielęgniarka
20 BONISŁAWSKI Ryszard Wiesław filolog

Czytaj także

 0