Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 10, Piotrków Trybunalski

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 10, Piotrków Trybunalski

W niedzielę 13 października odbędą się wybory powszechne do Sejmu i Senatu. Obywatele Polski wybiorą 460 posłów oraz 100 senatorów.

Część województwa łódzkiego obejmująca obszary powiatów: bełchatowski, opoczyński, piotrkowski, radomszczański, rawski, skierniewicki, tomaszowski oraz miast na prawach powiatu: Piotrków Trybunalski, Skierniewice. Liczba mandatów 9.

Lista numer 1

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 KLIMCZAK Dariusz historyk
2 ŁUCZKOWSKI Tomasz dziennikarz
3 JĘDRASZEK Teresa Małgorzata specjalista administracji publicznej
4 OŚCIK Elżbieta Teresa ekonomista
5 MAJEWSKI Henryk rolnik
6 KĄCKI Bogdan specjalista administracji publicznej
7 CZECHOWSKA Krystyna ekonomista
8 FIRST Agnieszka Teresa budownictwo ogólne inż. budownictwa
9 WYSZOGRODZKI Zbigniew Stanisław specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy
10 GRAŁEK Bożena Maria nauczyciel przedszkola
11 GÓRSKA Alicja Bogusława kucharz
12 OLSZEWSKA Grażyna Marianna rolnik
13 WALCZYK Jacek Bogdan prawnik
14 ŁOŚ Stanisław mechanik pojazdów samochodowych
15 ROBAK Barbara Danuta specjalista administracji publicznej
16 PAZUREK Damian Piotr specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy
17 SKORUPA Ewelina historyk sztuki
18 MAZUR Marek Marian ekonomista

Lista numer 2

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 MACIEREWICZ Antoni historyk
2 WOJCIECHOWSKI Grzegorz Michał rolnik
3 TELUS Robert rolnik
4 MILCZANOWSKA Anna Maria pedagog
5 DRÓŻDŻ Beata Zofia dyrektor generalny
6 LOREK Grzegorz Andrzej parlamentarzysta
7 KUBIAK Dariusz Jan parlamentarzysta
8 WENDROWSKA Ewa Beata lekarz - specjalista dermatologii i wenerologii
9 MACIEJEWSKI Krzysztof parlamentarzysta
10 JANOWSKA Małgorzata Monika ekonomista
11 OZGA-FLEJSZER Beata Ewa rolnik upraw mieszanych
12 WYCZACHOWSKI Waldemar ekonomista
13 WOJCIECHOWSKA Martyna Olga specjalista administracji publicznej
14 SAŁEK Paweł wyższy urzędnik państwowy
15 WYSOCKA Agnieszka Katarzyna nauczyciel języka obcego
16 MISZTAL Dariusz Adam inżynier mechanik - środki transportu
17 ZIEMBA Zbigniew Jan nauczyciel historii
18 CIECIÓRA Krzysztof Jan wyższy urzędnik państwowy

Lista numer 3

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 SOWIŃSKA Anita Katarzyna ekonomistka
2 OSTROWSKI Artur Zygmunt nauczyciel
3 PANAK Marta nauczyciel
4 ROZPARA Tadeusz radca prawny
5 PTAK Małgorzata Alicja animatorka kultury
6 WAŁACH Małgorzata Dorota wychowawca w placówce wychowawczo-opiekuńczej
7 PAWELCZYK Andrzej Krzysztof technik elektryk
8 KLEMBA Julia Anna specjalista administracji publicznej
9 LEWANDOWSKI Tomasz agent ubezpieczeniowy
10 ZIĘBA Paweł monter
11 BIENIAS Agnieszka adwokat
12 ROCHMIŃSKI Paweł inżynier rolnictwa
13 MANDAT Joanna Ewa lekarz
14 PODPORA Mariusz Łukasz reżyser filmowy
15 SULKA Monika Zofia specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy
16 ŻURAW Elżbieta Małgorzata ekonomistka
17 JABŁOŃSKI Marek Jerzy emeryt - włókiennik
18 KOWALCZYK Mariusz Krzysztof technik administracji

Lista numer 4

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 MARJAN Patryk Piotr górnik
2 RAK Jacek Krzysztof elektronik
3 FĄK Andrzej emeryt - były oficer sił zbrojnych
4 ZABORNY Piotr Bogusław nauczyciel
5 HEINZEL Alicja Anna nauczycielka
6 WYCHOWAŁEK Paweł rolnik
7 FLORCZYK Bernadeta Edyta opiekunka dziecięca
8 BUDKIEWICZ Marcin informatyk
9 MADEJSKA Wiesława Agata rolnik
10 SĘK Adrian mechanik
11 CHMIELARSKA Anna Maria kosmetyczka
12 SYPKA Kamil Mariusz spawacz
13 KLESKA Katarzyna Ewa kierowca
14 LISZEWSKA Ewa Barbara doradca finansowy
15 KOSTRZEWA Mirosław Marian kierowca
16 GAJDA Jadwiga doradca klienta
17 GRABOWSKI Krzysztof Adam inżynier budownictwa

Lista numer 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 GRABARCZYK Cezary Stanisław adwokat
2 SPÓLNICKA Magdalena Sylwia farmaceuta
3 RUTKOWSKA Dorota socjolog
4 KLATKA Barbara Ewa menedżer sportu
5 SOKALSKI Jacek Marian ekonomista
6 ROŻNIATOWSKI Arkadiusz Paweł pracownik obsługi klienta
7 TELUS Robert technik mechanik
8 KUBA Elżbieta Ewa księgowa
9 JANIEC Roman Stanisław nauczyciel
10 SENEJKO Andrzej Jerzy adwokat
11 LISTWOŃ Anna Renata technik farmacji
12 SIEDLECKI Roman Piotr nauczyciel
13 BILSKI Kuba student
14 TOKARSKI Piotr Sebastian ekonomista
15 WOLIŃSKA Sylwia logistyk
16 KOWALCZYK Jan Wojciech rolnik
17 PONIATOWSKA Ewa Justyna nauczycielka
18 WĘŻYK-GŁOWACKA Marlena Irena administratywista

Czytaj także

 0