Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 11, Sieradz

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 11, Sieradz

W niedzielę 13 października odbędą się wybory powszechne do Sejmu i Senatu. Obywatele Polski wybiorą 460 posłów oraz 100 senatorów.

Część województwa łódzkiego obejmująca obszary powiatów: kutnowski, łaski, łęczycki, łowicki, pabianicki, pajęczański, poddębicki, sieradzki, wieluński, wieruszowski, zduńskowolski, zgierski. Liczba mandatów 12.

Lista numer 1

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 BEJDA Paweł Jan inżynier mechanik
2 ZIĘBA-GZIK Jolanta pedagog
3 NOWAK Adam Paweł inspektor ochrony przeciwpożarowej
4 NAWROCKA Elżbieta Renata inżynier technologii żywności
5 JAROTA Bogdan Ryszard nauczyciel
6 WOŹNIAK Tomasz nauczyciel
7 STASIAK Zbigniew Marek ekonomista
8 PACHOLSKI Michał Tomasz inżynier geodeta
9 KRAWCZYK Marek Jan rolnik
10 BEDNAREK Ewa rolnik
11 JANKOWSKI Marek rolnik
12 KARNISZEWSKI Andrzej doradca rolniczy
13 PLEWIŃSKI Paweł Krzysztof inżynier budownictwa
14 TERKA Michał Waldemar syndyk
15 KACZOROWSKA Maria ekonomista
16 ŁABĘDZKI Marcin rolnik
17 BŁACH Alina specjalista administracji publicznej
18 ŻÓRAW Andrzej doradca zawodowy
19 KRAWCZYK Ewa Anna nauczyciel
20 ROMANOW-PRZYBYLAK Justyna Agnieszka prawnik
21 MORGA Agnieszka rolnik
22 CZUPRYNIAK Danuta rolnik
23 GRZEGORY Adam rolnik
24 STĘPIEŃ Andrzej Paweł rolnik

Lista numer 2

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 LICHOCKA Joanna Katarzyna dziennikarz
2 POLAK Piotr Stanisław parlamentarzysta
3 WOŹNIAK Tadeusz Jacek historyk
4 MATEUSIAK-PIELUCHA Beata Anna parlamentarzysta
5 CIEBIADA Krzysztof parlamentarzysta
6 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr prawnik
7 RYCHLIK Paweł Piotr farmaceuta
8 MATUSZEWSKI Marek parlamentarzysta
9 WIECZOREK Iwona Małgorzata nauczyciel akademicki
10 GÓRCZYŃSKI Andrzej Robert inżynier rolnik
11 RZYMKOWSKA Ewa prawnik
12 NOWAK Krzysztof Jan ekonomista
13 KRZAK Michał Bazyli lekarz dentysta
14 KOŁOSZCZYK Olga Anna dyrektor ds. administracyjnych
15 PAPROTA Katarzyna logopeda
16 GAŁKA Mariusz rolnik
17 WALCZAK Sławomir leśniczy
18 CHADRYŚ Iwona nauczyciel
19 TWARDOWSKA Monika Malwina urzędnik państwowy
20 RATYŃSKA Elżbieta Beata nauczyciel
21 WRZAŁA Sylwia Marianna kierownik biura rachunkowego
22 KAŹMIERCZAK Wieńczysław Jerzy lekarz
23 KALETA Paweł Tomasz historyk
24 WOJCIECHOWSKI Waldemar Jan rolnik

Lista numer 3

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 MATYSIAK Paulina kierownik działu finansowego
2 OLEJNICZAK Cezary Roman rolnik
3 IDZIKOWSKI Wiktor informatyk
4 KAŹMIERSKA-MAŁYSKA Iwona Monika pedagog
5 WALUDA Henryk kierownik działu
6 SIKORA Anna Iwona publicysta
7 PIETRZAK Michał Damian pedagog
8 LEWICKA Zdzisława Teresa główny księgowy
9 LORENC Patryk specjalista ds. jakości
10 KARPIŃSKI Marcin rolnik
11 BŁASZCZYK Anna Maria nauczycielka
12 WALCZAK Sebastian Bartosz księgowy
13 KOŚCIAN Monika księgowa
14 RAJ Przemysław lekarz weterynarii
15 BUNDZYLAK-DĄBROWSKA Agnieszka Czesława bankowiec
16 WOLSKA Anna Maria technik rachunkowości
17 ZIĘBA Piotr administratywista
18 CIUBORSKI Piotr Krzysztof inżynier geodeta
19 JĘDRYSIAK-URBAŃSKA Olga nauczyciel
20 PŁÓCIENNIK Marek pracownik administracji państwowej
21 SKOCZYLAS Adrian politolog
22 BORKIEWICZ Kinga student prawa
23 GRABSKI Rafał filolog polski
24 GRYGLEWSKI Marek Józef pracownik administracji

Lista numer 4

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 WALCZAK Izabela Anna wykładowca akademicki
2 OWCZAREK Łukasz Mikołaj rolnik
3 KANIEWSKI Andrzej przedsiębiorca
4 OŻADOWICZ Łukasz Artur informatyk
5 DYONIZIAK Dariusz technik rolnik
6 MATUSIAK Ewelina specjalista ds. exportu
7 KĘDZIAK Joanna finansista
8 SOBCZAK Justyna architekt
9 NOWAK Wojciech Damian student historii
10 GOGULSKA Malwina Anna konsultant
11 WOLNIEWICZ Adam Jan specjalista ds. produktu
12 SKOWRONEK Angelika student ochrony środowiska
13 KOCIŃSKI Konrad Piotr student gospodarki przestrzennej
14 GACKOWSKA Weronika konsultant infolinii
15 HEJNIAK Sebastian Patryk ekonomista
16 SZCZEŚNIAK Katarzyna Dorota programista
17 KARDAS Rafał Andrzej mechanik
18 WASIEWICZ Magdalena Ewa nauczyciel
19 ZAJĄC Mateusz Mariusz student rachunkowości
20 ROSIŃSKA Natalia Paulina rejestratorka medyczna
21 ZIEMBA Aleksandra Anna pomoc przedszkolna
22 GIEROWSKI Rafał logistyk

Lista numer 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 TOMCZYK Cezary Józef politolog
2 JOŃSKI Dariusz ekonomista
3 HANAJCZYK Agnieszka Małgorzata prawnik
4 RĄKOWSKI Krzysztof Gabor specjalista ds. funduszy unijnych
5 OWCZAREK Andrzej historyk
6 GIERULA Artur nauczyciel
7 PABICH Michał Marian administratywista
8 LEWERA Jacek Witold nauczyciel
9 SEWERYN Piotr Jacek kosztorysant budowlany
10 LEWANDOWSKA Iwona Elżbieta prawnik
11 WRÓBEL Katarzyna Renata pracownik adminstracyjny
12 STRUMIAN Edyta Grażyna nauczyciel
13 WÓJCIK Zbigniew pożarnik
14 KOWALCZYK Michał Marcin technik informatyk
15 LIPIŃSKA Anna artysta plastyk
16 MATUSIAK Karolina Daria ekonomista
17 ZIELIŃSKA Beata Maria nauczyciel
18 KĄCKI Tomasz Bernard rolnik
19 JESIONOWSKA Barbara Maria zarządca nieruchomości
20 SIERADZKI Marcin Miłosz architekt
21 WOLNA Katarzyna Kinga psycholog
22 OKOŃ-WYDER Nina Barbara nauczyciel
23 JACHIMEK Marek Grzegorz emeryt wojskowy
24 GRABARCZYK Małgorzata Iwona przedsiębiorca

Lista numer 8

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 SKUPIŃSKI Przemysław Szczepan przedsiębiorca
2 GOŹDZIEWICZ Wojciech Stanisław lekarz dentysta
3 TOBOLCZYK Przemysław Bogusław technik mechanik
4 PIETRZAK Jacek specjalista ds. marketingu i handlu
5 MATUSIAK Emilia handlowiec
6 BACZYŃSKA-SOCHA Monika Magdalena specjalista administracji publicznej
7 KLIMKIEWICZ Jakub Marcin kierowca samochodu ciężarowego
8 GAWRON Jakub Mateusz nauczyciel geografii
9 BARAŃSKA Lucyna Stanisława operator maszyn i sprzętu torowego
10 DOMINIAK Mariusz Janusz elektomechanik
11 KLIMKIEWICZ Edyta Zofia technik analityki medycznej
12 CHRUŚCIEL Agnieszka Anna specjalista administracji publicznej
13 FURMAŃCZYK Natalia Ewa specjalista ds. logistyki
14 BORYS Jerzy ekonomista
15 KOLĘDA Magdalena pedagog
16 OWCZAREK Katarzyna technik rachunkowości
17 MAJKOWSKI Marcin Tomasz mechanik pojazdów samochodowych
18 NEUMAN Michał Andrzej technik mechatronik
19 SYNCEREK Joanna Agnieszka grafik komputerowy multimediów
20 SABELA Mariusz Tomasz specjalista zastosowań informatyki
21 BARANIAK Monika specjalista administracji publicznej
22 ROBACZYŃSKI Adrian Piotr technik logistyk
23 GOŹDZIK Marcin Witold psycholog
24 PLACEK-KUJAWSKA Beata Urszula ekonomista

Czytaj także

 0