Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 12 i 13, Kraków

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 12 i 13, Kraków

W niedzielę 13 października odbędą się wybory powszechne do Sejmu i Senatu. Obywatele Polski wybiorą 460 posłów oraz 100 senatorów.

o12Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 12

Część województwa małopolskiego obejmująca obszary powiatów: chrzanowski, myślenicki, oświęcimski, suski, wadowicki. Liczba mandatów 8.

Lista numer 1

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 BRYNKUS Józef nauczyciel akademicki Wadowice nie należy do partii politycznej
2 KAŁA Józef inżynier hutnik Polanka Wielka członek partii politycznej: PSL
3 HERBUT Dawid Julian policjant Kalwaria Zebrzydowska nie należy do partii politycznej
4 ZAWADZKI Grzegorz Roman górnik Jawiszowice nie należy do partii politycznej
5 DĘBIŃSKA Maria rolnik Juszczyn nie należy do partii politycznej
6 GOŁĄB Katarzyna nauczyciel Radocza nie należy do partii politycznej
7 BOLEK Magdalena inżynier energetyk Babice nie należy do partii politycznej
8 BEDRA Renata Barbara monter elektroniki samochodowej Jawiszowice nie należy do partii politycznej
9 MICHALEC Sylwia specjalista zarządzania kryzysowego Bachowice nie należy do partii politycznej
10 SIKORA Marek Andrzej projektant grafiki Biertowice nie należy do partii politycznej
11 HYJEK Ewa Maria pedagog Myślenice członek partii politycznej: PSL
12 PAJĄK Dorota ekonomista Ponikiew nie należy do partii politycznej
13 JAKUBOWSKI Tomasz Marek nauczyciel Wadowice członek partii politycznej: PSL
14 KIERPIEC Daniel Józef prawnik Kęty nie należy do partii politycznej
15 GÓRECKI Andrzej inżynier mechanik Stanisław Górny członek partii politycznej: PSL
16 MOTYKA Miłosz Maksymilian inżynier ochrony środowiska Tokarnia członek partii politycznej: PSL

Lista numer 2

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 BOCHENEK Rafał Paweł prawnik Strumiany nie należy do partii politycznej
2 POLAK Marek Władysław parlamentarzysta Andrychów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 BIERNAT Zbigniew Stanisław parlamentarzysta Zator członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 FILIPIAK Ewa Maria parlamentarzysta Klecza Dolna członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 KOZIK Krzysztof Janusz inżynier górnik górnictwo podziemne Libiąż członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 HAJOS Sławomir Paweł parlamentarzysta Zawoja członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 KUROWSKI Władysław Michał wyższy urzędnik samorządowy Jawornik nie należy do partii politycznej
8 STARZEC Zbigniew Władysław wyższy urzędnik państwowy Oświęcim członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 GIBAS Iwona Józefa specjalista do spraw zarządzania i organizacji Brzeszcze nie należy do partii politycznej
10 KASPROWSKI Wojciech Marcin politolog Kraków członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
11 MAJKA Jolanta Maria ogrodnik Zegartowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 KACZYŃSKI Filip Roman politolog Wadowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 ŚWIERKOSZ Grażyna wyższy urzędnik samorządowy Lachowice nie należy do partii politycznej
14 KASPRZYCKA Stanisława Marzena dyrektor szkoły Lipnik członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 TROJANOWSKA Grażyna ekonomista Chrzanów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 DUDA Roman Wincenty przedsiębiorca Kraków nie należy do partii politycznej

Lista numer 3

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 ŚMIAŁEK Ryszard Kazimierz dyrektor finansowy Kraków członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
2 WÓJTOWICZ Katarzyna Małgorzata pedagog Kraków nie należy do partii politycznej
3 ZAWADA Tomasz Leszek programista aplikacji Kraków członek partii politycznej: Lewica Razem
4 BROŻEK Dominika Maria grafik Chrzanów nie należy do partii politycznej
5 JEZIERSKI Paweł Stanisław politolog Zaborze nie należy do partii politycznej
6 KOWALÓWKA Michał Grzegorz dyrektor marketingu Kraków członek partii politycznej: Lewica Razem
7 RAUCH Jan Zbigniew lekarz dentysta Wadowice członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
8 STASIK Iwona Ewa pracownik ds. produktów finansowych Kraków członek partii politycznej: Razem
9 FILIPEK Magdalena instruktor nauki jazdy Kwaczała członek partii politycznej: Twój Ruch
10 KUC Maria Teresa Pedagog Chrzanów nie należy do partii politycznej
11 JANUSZYK Władysław politolog Oświęcim członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
12 LEGOŃ Natalia Joanna menadżer zawartości serwisów internetowych Kraków członek partii politycznej: Lewica Razem
13 GUGULSKI Jarosław Marek nauczyciel Kęty członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
14 TYMAN Agnieszka kucharz Kraków członek partii politycznej: Lewica Razem
15 KAJDAS Dorota Ewa nauczyciel Oświęcim nie należy do partii politycznej
16 JAGLARZ Jakub Jerzy kierowca samochodu dostawczego Wadowice członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Lista numer 4

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 WILCZYŃSKI Bartosz inżynier automatyki i robotyki Kraków członek partii politycznej: Ruch Narodowy
2 KRAWCZYK Emil Piotr inżynier budownictwa Trzebinia członek partii politycznej: Korwin
3 CHMIEL Dariusz Bogdan technik telekomunikacji Wadowice członek partii politycznej: Liga Polskich Rodzin
4 KUMANEK Grzegorz Jan przedstawiciel handlowy Luszowice członek partii politycznej: Korwin
5 BAJER Marcin Jakub informatyk Skrzynka nie należy do partii politycznej
6 CURZYDŁO Jerzy magazynier Kossowa członek partii politycznej: Ruch Narodowy
7 SALAWA Marta technik administracji Świątniki Górne nie należy do partii politycznej
8 CZACHUR Adam Aleksander technik mechanik Libiąż członek partii politycznej: Korwin
9 SIŁUSZYK Sylwia Małgorzata nauczycielka Myślenice nie należy do partii politycznej
10 URBAŃSKA Anna Katarzyna technik administracji Grzechynia nie należy do partii politycznej
11 MREŃCA Tomasz magazynier Inwałd członek partii politycznej: Ruch Narodowy
12 BANET Piotr Paweł przedsiębiorca Bielsko-Biała członek partii politycznej: Korwin
13 SKWARCZYŃSKA Katarzyna Anna technik optyk Alwernia nie należy do partii politycznej
14 JASTRZĘBSKA Sylwia Jolanta sprzedawca Kraków nie należy do partii politycznej
15 ZASŁONA-POLAK Katarzyna kelner Trzebinia nie należy do partii politycznej
16 KŁECZEK Tomasz mechanik maszyn i urządzeń Trzebinia członek partii politycznej: Ruch Narodowy

Lista numer 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 NIEDZIELA Dorota lekarz weterynarii Kęty członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
2 SOWA Marek Jan ekonomista Bobrek członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
3 POTOCKI Adam Kajetan prawnik Chrzanów członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
4 STYCZEŃ Adam Tomasz menadżer ochrony zdrowia Myślenice nie należy do partii politycznej
5 KLINOWSKI Mateusz Michał wykładowca akademicki Wadowice nie należy do partii politycznej
6 WĄTROBA Ewa Beata przedsiębiorca Andrychów nie należy do partii politycznej
7 CHOWANIEC Michał przedstawiciel medyczny Sucha Beskidzka członek partii politycznej: Nowoczesna
8 LUBAŃSKI Adam Jarosław politolog Przytkowice członek partii politycznej: Partia Zieloni
9 WINCENCIAK-WALAS Ewa Magdalena higienistka stomatologiczna Osieczany członek partii politycznej: Nowoczesna
10 SKOWROŃSKA Kinga Agnieszka ekonomista Chełmek członek partii politycznej: Nowoczesna
11 BRÓZDA Marcin przedsiębiorca Przytkowice członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
12 BLIŹNIAK Katarzyna Elżbieta przedstawiciel handlowy Brzeszcze członek partii politycznej: Nowoczesna
13 ARKIT Szymon Tadeusz inspektor pracy Libiąż nie należy do partii politycznej
14 KLAJA Tomasz Zygmunt przedsiębiorca Zator nie należy do partii politycznej
15 MIRANOWICZ Maria Wiesława nauczyciel Zagórze nie należy do partii politycznej
16 ŻABA Tadeusz inż. automatyk Siepraw nie należy do partii politycznej

o13Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 13

Część województwa małopolskiego obejmująca obszary powiatów: krakowski, miechowski, olkuski oraz miasta na prawach powiatu: Kraków. Liczba mandatów 14.

Lista numer 1

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 ŚCIGAJ Agnieszka socjolog
2 KEMPF Piotr Marek inżynier leśnictwa
3 PATENA Marta Elżbieta nauczyciel
4 WANTUCH Łukasz Mariusz prawnik
5 PUŁKA Jerzy wyższy urzędnik samorządowy
6 STACH Beata Katarzyna technik mechanik obróbki skrawaniem
7 SZCZOCZARZ Bartłomiej Andrzej technik budownictwa
8 ZIELNIK-PIELKA Joanna Małgorzata lekarz
9 LĘCZNAROWICZ Elżbieta Janina konsultant
10 GAJĘCKA Jolanta Anna nauczyciel
11 KLEMPA Przemysław Zbigniew prawnik
12 PASZKOT Marzena Iwona wyższy urzędnik samorządowy
13 APOSTOŁ Marian prawnik
14 OKRAJEK Włodzimierz Wiktor pracownik administracji samorządowej
15 POBĘDZA Czesław Maciej rolnik
16 MITKA Katarzyna Helena nauczyciel
17 FLOREK Marcin Grzegorz przedsiębiorca
18 KURTYKA Halina Ewa specjalista do spraw organizacji usług gastronomicznych, hotelarskich i turystycznych
19 SŁAWOMIRSKI Radosław Paweł nauczyciel akademicki
20 STRUTYŃSKI Łukasz Andrzej prawnik
21 SOSENKO Krzysztof Jan ekonomista
22 PASTERNAK Janusz Mariusz technik budownictwa
23 DRWAL Dawid Marek kierownik działu w lokalu gastronomicznym
24 SZWED Barbara Ewa pracownik cywilny wojska
25 MACHNIK Grzegorz Józef technik elektryk
26 WÓJCIK Adam Bernard inżynier transportu drogowego
27 DZIEDZIC Stanisław kulturoznawca
28 PROKOP-STASZECKA Anna Barbara lekarz

Lista numer 2

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 WASSERMANN Małgorzata Ewa adwokat
2 TERLECKI Ryszard Iwon wykładowca akademicki
3 ADAMCZYK Andrzej Mieczysław parlamentarzysta
4 BUBULA Barbara Ewa filolog polski
5 OSUCH Jacek Piotr parlamentarzysta
6 ĆWIK Piotr Krzysztof nauczyciel
7 DUDA Elżbieta parlamentarzysta
8 ŚWIERCZEK Krzysztof nauczyciel historii
9 GAMROT Piotr Tadeusz dyrektor domu kultury
10 ZIOBRO Jan Paweł ekonomista
11 PODOSEK Adam Piotr lekarz
12 DANIOŁ Ewa inżynier rolnictwa
13 DOPART Bogusław Jan nauczyciel akademicki
14 SERAFIN Piotr Karol ekonomista
15 NOWAK Stanisław Andrzej strażak
16 STANOWSKA-CICHOŃ Bogusława Maria filolog polski
17 KUŚ Rafał Andrzej informatyk
18 FRANKIEWICZ Krystyna Anna ekonomista
19 BUDKOWSKA Anna Maria filozof
20 KAŁUŻA Szymon Franciszek technik wiertnik
21 KACZMARCZYK Magdalena Maria student
22 FIRLEJ Paweł Jacek adwokat
23 PĘK Bogdan Marek mgr inż. zootechniki
24 KOSECKA Justyna Natalia wyższy urzędnik państwowy
25 GĘGOTEK Zbigniew chemik
26 GRUSZKA Stanisław Piotr inż. chemik
27 BĘTKOWSKA Monika menadżer
28 GOWIN Jarosław Adam nauczyciel akademicki

Lista numer 3

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 GDULA Maciej Roman socjolog
2 GOSEK-POPIOŁEK Daria Iwona kierowniczka domu kultury
3 LIPIŃSKA-PIEKARSKA Joanna Olszyna urzędnik samorządowy
4 KRÓL Józef Stanisław technik elektryk
5 DROPEK Magdalena dziennikarka
6 KUBAŃSKA Magdalena Bronisława księgowa
7 BIELAWSKA Barbara Ewa pedagożka
8 TRZYBIŃSKI Marek emeryt
9 SZYMAŃSKA Monika Anna psycholog
10 PLEBAŃCZYK Piotr politolog
11 HAŃDEREK Joanna Ewa nauczyciel akademicki
12 ŚRODA Piotr Andrzej elektronik
13 BERYT Alicja Joanna grafik komputerowy DTP
14 FRENKIEL Monika Iwona dziennikarka
15 KAWĘCKA Dorota Zuzanna specjalistka ds. pozyskiwania funduszy
16 BURZAWA Mateusz Ryszard religioznawca
17 WOLAŃSKA Katarzyna Anna politolog
18 IVCHENKO Olesia psycholog
19 IDZIK Tomasz Grzegorz student
20 GULIŃSKA Anna Małgorzata prezeska
21 MODZELEWSKI Bartłomiej Jakub pedagog
22 GROBLER Piotr Paweł specjalista ds. pozyskiwania funduszy
23 ZIELENIEWSKI Rafał Roman informatyk
24 JAŚKOW Adam Stanisław specjalista analityk
25 GALENT Marcin nauczyciel akademicki - nauki ekonomiczne
26 TEKIEL Paulina Agnieszka sekretarz sądowy
27 GAŁKA Kinga technik hotelarstwa
28 LEŚNIAK Tomasz Marek politolog

Lista numer 4

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 BERKOWICZ Konrad Szczepan programista
2 KUPIEC Kamil Dawid przedsiębiorca
3 KRZYSZTONEK Jakub Artur kustosz biblioteczny
4 BOCHEŃCZAK Bartosz Sebastian ekonomista
5 GOLONKA Wojciech Jerzy przedsiębiorca
6 MOSZKOWICZ Tomasz handlowiec
7 MASZTAFIAK Gabriela student
8 WOCH Józef inżynier elektronik
9 PAPIEŻ Stanisław dziennikarz
10 ŁUKASZEWSKA-BAUMAN Joanna grafik komputerowy
11 BARTOSZ Piotr Paweł technik informatyk
12 WALKIEWICZ Michał architekt
13 DROZD Bartłomiej wykwalifikowany pracownik ochrony
14 TRZAJNA Tomasz Krzysztof fizjoterapeuta
15 ŁOPACIŃSKA Barbara nauczyciel
16 CZOSNOWSKA Aleksandra pedagog
17 MONTICELLI Krzysztof Jan uczeń
18 ZAJĄC Grzegorz Lucjan przedsiębiorca
19 SOBIENIOWSKI Miłosz Stanisław przedsiębiorca
20 SMOROŃ Anna Józefa instruktor tańca
21 ADAMCZYK Jakub Jan przedsiębiorca
22 DZIADOSZ Jagoda technik laboratoryjny
23 PĘCZEK Janina nauczyciel
24 HOJDA Iwona Katarzyna bibliotekoznawca
25 DYMANUS Aldona Anna specjalista ds. gospodarki nieruchomości
26 PĘDZIWIATR Grzegorz Miłosz przedsiębiorca
27 KULIŃSKA Lucyna Michalina pracownik naukowy

Lista numer 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 KOWAL Paweł Robert nauczyciel akademicki
2 LIPIEC Grzegorz Cezary politolog
3 MISZALSKI Aleksander Jan przedsiębiorca
4 GĄDEK Lidia Stanisława lekarz
5 MAREK Dorota przedsiębiorca
6 RAŚ Ireneusz Jacek historyk
7 LASSOTA Józef poseł
8 SONIK Bogusław Andrzej prawnik
9 WODYŃSKA Marta Agnieszka menadżer
10 MAZUR Artur dyrektor handlowy
11 SZCZEPAŃSKA Alicja Anna policjant
12 DYNA Władysław Andrzej przedsiębiorca
13 SZCZOTKOWSKI Dariusz socjolog
14 NOWAK Edyta Liliana pielęgniarka
15 ULMANIEC Zbigniew Tomasz przedsiębiorca
16 BUCZKOWSKI Andrzej politolog
17 ZNAMIROWSKI Michał Kazimierz nauczyciel
18 PIEKAREK Sebastian Joachim przedsiębiorca
19 MAJCHER-LEGAWIEC Urszula Elżbieta nauczyciel
20 BARTYZEL Janusz Jan manager
21 GRABARCZYK Piotr Łukasz specjalista ds. mediów
22 WĘGRZYN Ewelina Teresa politolog
23 PILCH-KOCJAN Marzena Dorota nauczyciel
24 DOMAŃSKI Andrzej Jan ekonomista
25 BAJOREK Emil Krzysztof przewodnik miejski po Krakowie
26 IWANICKA Maria kolejarz
27 STRZELECKA Maria Małgorzata orientalista
28 MEYSZTOWICZ Jerzy Witold przedsiębiorca

Lista numer 6

KOMITET WYBORCZY PRAWICA

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 ŻÓŁTEK Stanisław Józef matematyk
2 AONDO-AKAA Bawer teolog
3 KRZCIUK Tomasz Andrzej politolog
4 KOWACKA Barbara Magdalena technik wiertnik
5 JAJTE-PACHOTA Jerzy Michał ekonomista
6 GANKIEWICZ Ewa Franciszka emeryt
7 CZARNEK Norbert Jerzy programista
8 WĘDZICHA Aneta Agnieszka kasjerka
9 SIERANT Maciej Zbigniew technik wiertnik
10 FĄFARA Katarzyna Beata księgowa
11 ŻMIGRODZKI Stanisław Michał inżynier mechanik
12 KOWALSKA Maria Janina handlowiec
13 KUŹNIARSKI Piotr Władysław kierowca ciężarówki
14 GIBAŁA Jolanta Maria emeryt
15 KOT Monika Izabela pielęgniarka
16 SIERANKIEWICZ Andrzej emeryt
17 KOWALSKI Dawid Paweł kucharz
18 SZATAN Jarosław Kazimierz przedstawiciel handlowy

Lista numer 8

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 JAKUBIAK Marek przedsiębiorca
2 ROKOSZ-KUCZYŃSKI Gniewomir Gwidon dziennikarz
3 BATKO Jerzy Leszek rolnik
4 PRZEWŁOCKA Anna Agnieszka przedsiębiorca
5 GRZYBEK Marta Barbara przedsiębiorca
6 KAMIŃSKA Wioleta Barbara przedsiębiorca
7 LORENC Andrzej Jan przedsiębiorca
8 ŚWIAT Grażyna Zofia mgr inż. towaroznawca
9 SZCZEPAŃSKI Dawid Łukasz przedsiębiorca
10 WNĘK Dorota Maria ekonomistka
11 KUCIA Maciej Paweł nauczyciel akademicki
12 SUDER Stanisława Agata nauczyciel
13 CZURYŁO Grzegorz Andrzej oficer sił zbrojnych RP
14 LEŚNIAK Marianna ekonomistka
15 KORASZEWSKI Bogusław Stanisław inżynier mechanik
16 WAWRZYNEK Anna Małgorzata przedsiębiorca
17 CICHOSZ Adam nauczyciel akademicki
18 WYSKOWSKI Laura Beata artysta projektant
19 NAHIRNY Krzysztof Jan taksówkarz
20 KLIMEK Joanna Elżbieta ekonomistka
21 GRODNY Szymon Zbigniew inżynier energetyk
22 KASPERCZYK Beata Joanna ekonomistka
23 BARAN Piotr Paweł przedsiębiorca
24 KONDRACIUK Alicja aktorka
25 ORAMUS Tomasz Artur elektronik
26 MALLY Grażyna ekonomista
27 SROGA Marlena Magdalena nauczyciel
28 GOWIN Grzegorz Jacek trener sportu

Czytaj także

 0