Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 14, Nowy Sącz

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 14, Nowy Sącz

W niedzielę 13 października odbędą się wybory powszechne do Sejmu i Senatu. Obywatele Polski wybiorą 460 posłów oraz 100 senatorów.

Część województwa małopolskiego obejmująca obszary powiatów: gorlicki, limanowski, nowosądecki, nowotarski, tatrzański oraz miasta na prawach powiatu: Nowy Sącz. Liczba mandatów 10.

Lista numer 1

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 NOWOGÓRSKA Urszula Teresa pracownik samorządowy
2 KOLBRECKA Józefa bibliotekarz
3 TUMIDAJEWICZ Iwona Agnieszka animator kultury
4 KRYGOWSKI Anatol fryzjer
5 PÓŁCHŁOPEK Małgorzata Krystyna inżynier budownictwa
6 KIEŁBASA Katarzyna Maria radca prawny
7 BARAN Grzegorz nauczyciel
8 PALUCH Przemysław Marcin inżynier leśnik
9 BIAŁOŃ Maria Barbara emeryt
10 BARNA Andrzej rolnik
11 JANUS Mirosław Stanisław betoniarz
12 BĄK Maria księgowa
13 POPŁAWSKA Irena Barbara ekonomista
14 GRABSKA Wioletta Dorota specjalista do spraw marketingu
15 FILAS Krzysztof przedsiębiorca
16 TYLKA Maria emeryt
17 RAPCIAK Hubert Jan technik budownictwa
18 WÓJCIAK Małgorzata krawcowa
19 CZARNECKI Rafał Marcin programista
20 PASOŃ Stanisław Wojciech technik mechanizacji rolnictwa

Lista numer 2

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 MULARCZYK Arkadiusz parlamentarzysta
2 PALUCH Anna parlamentarzysta
3 BARTUŚ Barbara Halina prawnik
4 JANCZYK Wiesław Stanisław parlamentarzysta
5 SIARKA Edward parlamentarzysta
6 LEŚNIAK Józef Krzysztof parlamentarzysta
7 DUDA Jan Wiesław parlamentarzysta
8 PICZURA Jan ekonomista
9 GUT-MOSTOWY Andrzej Józef menadżer
10 BIEDROŃ Grzegorz Janusz nauczyciel
11 WICHER Patryk Tomasz menadżer
12 ZIELIŃSKA Elżbieta Joanna politolog
13 NIKA Zofia nauczyciel
14 FILIPIAK Ewa ekonomista
15 TYLKA Grażyna Katarzyna pielęgniarka
16 WALICKI Tomasz Stanisław nauczyciel
17 ADAMCZYK Marta dyrektor marketingu
18 PARUCH Zygmunt Jan energetyk
19 LEKSANDER Bartosz inżynier środowiska
20 ZUBEK Marcin Marian stolarz

Lista numer 3

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 BOCHEŃSKI Jakub Józef ekonomista
2 ŻYTKOWICZ Barbara Aleksandra przedsiębiorca
3 JAKOWICKA Zuzanna Katarzyna psycholog
4 PLATO Henryk emeryt
5 CZERSKA Beata Katarzyna inżynier elektryk
6 DRZEWIŃSKA Marzena Beata historyk sztuki
7 ORZECHOWSKI Eugeniusz emeryt
8 CEMPA-PULIT Grażyna nauczyciel
9 REICHERT Jolanta Maria przedsiębiorca
10 GĄSIENICA-DANIEL Stanisław emeryt
11 ALCHOWŚKA Maria Jolanta pielęgniarka
12 SMOLEŃ Iwona Anna pielęgniarka
13 KOŁODZIEJ Łukasz opiekun medyczny
14 KĘSKA Bartosz Czesław analityk finansowy
15 ŻYLIŃSKA Jolanta Aleksandra emeryt
16 DŁUGOSZ Krzysztof telemarketer
17 PIOTROWSKA Danuta pielęgniarka
18 MAJERCZAK-KIESZKOWSKA Magdalena pielęgniarka
19 SZLAGOWSKA-BUDACZ Dorota Ewa projektant

Lista numer 4

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 SKUPIEŃ Andrzej audytor systemów informatycznych
2 GŁĄB Rafał Grzegorz przedsiębiorca
3 MATONOG Marzena Maria przedsiębiorca
4 WOJTYCZKA Kamil Józef malarz-tapeciarz
5 MAŚLANKA Halina Sylwia doradca ubezpieczeniowy
6 LACHNER Krystian Wojciech monter stolarki budowlanej
7 BALCERAK Alicja Barbara przedsiębiorca
8 LAZAR Radosław Ryszard technik budowlany
9 WILK Ryszard Jakub przedsiębiorca
10 CZOSNOWSKI Radosław Maria lekarz - specjalista medycyny paliatywnej
11 BOŻYK Mariusz Stanisław technik informatyk
12 MATUSIK Sylwester Andrzej technik automatyk
13 MAZGAJ Marcin Jan student
14 KRÓL Marcin aktor
15 JASKÓŁKA Wojciech Piotr ekonomista
16 FLOREK Karolina Agnieszka rolnik
17 LIS Maria Magdalena student
18 TYLISZCZAK-SŁYŚ Małgorzata Stanisława nauczyciel
19 SZTERLEJA-BELDA Barbara Maria historyk
20 DOBROWOLSKI Stanisław matematyk

Lista numer 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 MARCZUŁAJTIS-WALCZAK Jagna Kinga trener sportowy
2 CZERWIŃSKI Andrzej Stanisław inżynier elektryk
3 FOGLER Marta Halina filolog
4 KOCHAN Witold Zygmunt socjolog
5 RUCHAŁA Elżbieta Joanna adwokat
6 MUSIAŁ Piotr Tomasz ślusarz
7 OLSZYŃSKI Waldemar Paweł nauczyciel
8 LEHNER Sylwia Beata trener osobisty
9 JANCZAK Marek Józef inżynier mechanik
10 KARPIEL Jan Bolesław architekt
11 CYMER Janusz Ryszard ekonomista
12 SPRAWKA-BAZYDŁO Maria Anna historyk sztuki
13 WĄSOWSKA-SCHIRMER Halina Maria terapeuta zajęciowy
14 PACHNIOWSKI Bogusław Tadeusz nauczyciel
15 CICHAŃSKA Barbara Grażyna pielęgniarka
16 LOREK Andrzej ślusarz
17 PATER Stanisław chemik
18 BALCERZYK Danuta Anna nauczyciel
19 GWÓŹDŹ Jacek Józef programista aplikacji
20 MAJKA Jerzy Stanisław menedżer produktu

Czytaj także

 0