Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 15, Tarnów

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 15, Tarnów

W niedzielę 13 października odbędą się wybory powszechne do Sejmu i Senatu. Obywatele Polski wybiorą 460 posłów oraz 100 senatorów.

Część województwa małopolskiego obejmująca obszary powiatów: bocheński, brzeski, dąbrowski, proszowicki, tarnowski, wielicki oraz miasta na prawach powiatu: Tarnów. Liczba mandatów 9.

Lista numer 1

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin lekarz medycyny
2 KORDULA Joanna Ewa księgowa
3 SORYS Stanisław Andrzej nauczyciel akademicki
4 DROŻDŻAK Ryszard inżynier środowiska
5 GAWEŁ Marcin Stanisław inżynier rolnik
6 KAMIŃSKI Bogusław ekonomista
7 DUDA Grzegorz rolnik
8 SKALAK Anna Teresa nauczyciel
9 BIEDROŃ Adam Roman blacharz lakiernik
10 ŁAKOMA Maria Stefania rolnik
11 ZALEWSKI Marian Józef nauczyciel
12 DĄBROŚ Stella Józefa nauczyciel
13 ŻAK Tadeusz Kazimierz szewc
14 POWROŹNIK Magdalena Anna agent ubezpieczeniowy
15 CHMIELA Artur Piotr budowlaniec
16 MYŚKÓW-SKOCZEK Beata Maria lekarz medycyny
17 TOKARCZYK-KOZIOŁ Małgorzata Anna nauczyciel
18 MIKOS Marcin Krzysztof specjalista zdrowia publicznego

Lista numer 2

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 PIECZARKA Anna Maria przedstawiciel władzy samorządowej
2 SZCZUREK-ŻELAZKO Józefa menedżer ochrony zdrowia
3 WOJTKIEWICZ Michał Jan parlamentarzysta
4 RUSECKA Urszula Beata parlamentarzysta
5 KRAJEWSKI Wiesław parlamentarzysta
6 SAK Piotr Paweł adwokat
7 CZECH Anna Małgorzata dyrektor generalny
8 BUKOWIEC Stanisław Marcin przedsiębiorca
9 ZAJĄC Mariusz Artur pedagog resocjalizacji
10 KACZMARCZYK Norbert Jakub parlamentarzysta
11 SORYS Jarosław Jan kierownik magazynu
12 WAJDA Piotr kierownik biura rachunkowego
13 JACEWICZ Celina Joanna nauczyciel
14 JAŚKO Małgorzata Anna nauczyciel
15 KOPCZYŃSKA Magdalena Anna ogrodnik
16 ŻUROWSKI Kazimierz Józef nauczyciel
17 PIETRUSZKA Dariusz Piotr politolog
18 SKRUCH Wojciech samorządowiec

Lista numer 3

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 JABŁOŃSKI Jacek Andrzej przedsiębiorca
2 WOŹNIAK Jerzy Andrzej lekarz medycyny
3 SKOWROŃSKA Ewa krawcowa
4 KOCOŃ Dorota pielęgniarka
5 PIWOWARSKI Stanisław Andrzej chemik
6 SIENICKA Agnieszka Anna nauczyciel
7 CZAPKIEWICZ Antoni inżynier pożarnictwa
8 WILCZYŃSKA Maria Bernadeta przedsiębiorca
9 DAŃDA Przemysław Tomasz dźwigowy
10 WĘGRZYN Przemysław informatyk
11 JEWUŁA Romana Anna pracownik administracyjny
12 NIZIOŁEK Renata Lucyna nauczyciel akademicki
13 KONOPKA Liliana Karolina menedżer
14 BOROWICZ Artur Łukasz przedsiębiorca
15 MAŁEK Justyna Magdalena filolog
16 MROZOWSKI Maciej Jan menedżer
17 SERWIN Alicja Łucja plastyk
18 SZTORC Andrzej Stefan politolog

Lista numer 4

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 KWAŚNIAK Czesław Alfred ekonomista
2 MACOŃ Radosław Michał inżynier geodeta
3 WÓJCIKIEWICZ Konrad Mariusz agent ubezpieczeniowy
4 ŁACH Barbara Janina pielęgniarka
5 POCIĘGIEL Grzegorz Wojciech ekonomista
6 SZUBA Andrzej Piotr rolnik
7 SMOŁA Agata Magdalena lekarz stomatolog
8 JEZIOREK Ewelina Anna pedagog
9 MUCHA Marta Magdalena handlowiec
10 LECHOWICZ Maria Barbara przedsiębiorca
11 STACHOWICZ Kamil tłumacz języków obcych
12 BORYCZKA Alina Barbara przedsiębiorca
13 SERAFIN Karol Zygmunt geodeta
14 SOSIN Maciej Zbigniew inżynier elektronik
15 NOWAK Jadwiga Maria pielęgniarka
16 NIEDZIUŁKA Bartłomiej Bogusław student
17 GAGATEK Krzysztof Grzegorz ekonomista

Lista numer 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 AUGUSTYN Urszula Danuta poseł
2 WARDZAŁA Robert Marian menedżer
3 PAJĄK Jacek Paweł menedżer
4 PANKIEWICZ Lech Jerzy lekarz weterynarii
5 KRUPA Barbara Maria lekarz
6 CYGONIK Grzegorz Maciej przedsiębiorca
7 KRAMARCZYK Jolanta Agata położna
8 JANAS Krzysztof Tadeusz nauczyciel
9 POLAŃSKA Anna Beata politolog
10 KRAMARCZYK Adam Marian inżynier budownictwa
11 ROJEWSKI Rafał Leszek ekonomista
12 SADKIEWICZ Łukasz ekonomista
13 SZKLARSKI Piotr specjalista bankowości
14 ŁACNA Magdalena Joanna psycholog
15 BŁESZYŃSKA Oliwia Julia studentka
16 KLUZA Tomasz Antoni pedagog
17 GONDEK-PODOSEK Dominika Kinga logopeda
18 SAMBOR Bogusław księgowy

Czytaj także

 0