Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 16, Płock

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 16, Płock

W niedzielę 13 października odbędą się wybory powszechne do Sejmu i Senatu. Obywatele Polski wybiorą 460 posłów oraz 100 senatorów.

Część województwa mazowieckiego obejmująca obszary powiatów: ciechanowski, gostyniński, mławski, płocki, płoński, przasnyski, sierpecki, sochaczewski, żuromiński, żyrardowski oraz miasta na prawach powiatu: Płock. Liczba mandatów 10.

Lista numer 1

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 ZGORZELSKI Piotr parlamentarzysta
2 ORLIŃSKI Mirosław Adam prawnik
3 WOJNAROWSKI Konrad prawnik
4 SZCZEPANKOWSKI Zenon nauczyciel fizyki i astronomii
5 WRÓBLEWSKA Maria Bożena nauczyciel przedszkola
6 RZYMOWSKI Jerzy przedstawiciel władzy samorządowej
7 SIEROCKA Iwona przedstawiciel władzy samorządowej
8 LEWANDOWSKI Łukasz Prezes
9 RYZIŃSKI Jacek urzędnik samorządowy
10 SOSNOWSKI Michał prezes
11 SZUSTAKIEWICZ Wojciech inżynier rolnictwa
12 DURCZAK KUŹMIŃSKA Katarzyna nauczyciel
13 DERLUKIEWICZ Anna dyrektor do spraw administracyjnych
14 KOPER Karolina Agnieszka pracownik samorządowy
15 RZESZOTARSKI Piotr Łukasz kierownik muzeum
16 MIRGOS-KILANOWSKA Nina przedstawiciel władz publicznych
17 SOSIŃSKA-OSIECKA Agata Ewa prezes
18 APTEWICZ Elżbieta Urszula specjalista bankowości
19 SMOLIŃSKA Anna politolog
20 KOMINEK Tomasz dyrektor departamentu

Lista numer 2

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 SZUMOWSKI Łukasz Jan lekarz - specjalista kardiolog
2 MAŁECKI Maciej historyk
3 WĄSIK Maciej Roman archeolog
4 OPIOŁA Marek politolog
5 CICHOLSKA Anna Ewa parlamentarzysta
6 OLEJNICZAK Waldemar Ryszard parlamentarzysta
7 KOŁAKOWSKI Robert Jerzy parlamentarzysta
8 ROMANOWSKI Rafał polityk
9 OZDOBA Jacek Dawid przedstawiciel władzy samorządowej
10 BIEŃKOWSKI Krzysztof ekonomista
11 GAJEWSKA Maria Bożena technik ogrodnik
12 MAZURSKA Marlena specjalista bankowości
13 KIEŁBIŃSKI Marek nauczyciel historii
14 KULPA Wioletta Maria kierownik marketingu
15 LEŚNIEWSKA Ewa Anna nauczyciel nauczania początkowego
16 CHOIŃSKI Łukasz wyższy urzędnik samorządowy
17 MARZĘDA-PRZYBYSZ Beata Katarzyna nauczyciel nauczania początkowego
18 KUŹNIEWSKA Elżbieta nauczyciel matematyki
19 KARPIŃSKA Jolanta specjalista bankowości
20 HUMIĘCKI Waldemar Paweł prezes

Lista numer 3

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 IWANIAK Arkadiusz ekonomista
2 BRUDNICKI Adrian inżynier budownictwa
3 AUGUSTYŃSKI Zbigniew nauczyciel akademicki
4 LINOWSKA Małgorzata nauczyciel chemii
5 KWASIBORSKI Krzysztof specjalista administracji publicznej
6 ANTOSZKIEWICZ Janina Franciszka księgowa
7 KANIEWSKI Piotr Julian dziennikarz
8 ŁUCZAK Dariusz kierowca samochodu ciężarowego
9 JASIŃSKA Renata ekonomista
10 NOWAK Eugeniusz Jan pedagog
11 GŁUSKOWSKA Renata Małgorzata pielęgniarka
12 WELENC Anna pedagog
13 GÓRECKA Olga fizjoterapeuta
14 ANDRZEJCZAK Sebastian specjalista administracji publicznej
15 DOBROWOLSKI Mateusz dziennikarz
16 KUJAWA Wioletta księgowa
17 KRÓLIKOWSKI Zbigniew politolog
18 PIÓROWICZ Jerzy Wojciech specjalista administracji publicznej
19 STANISZEWSKI Jan specjalista administracji publicznej
20 KIWIT Marek inżynier rolnictwa

Lista numer 4

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 USIĄDEK Paweł analityk finansowy
2 SMOSARSKA Dorota nauczyciel
3 CIECHANOWSKI Grzegorz kierowca
4 STELMACH Tomasz Józef elektronik
5 SĘKOWSKI Krzysztof sanitariusz
6 RZECZKOWSKI Paweł Janusz rolnik
7 SZADKOWSKA Katarzyna księgowa
8 FLORYSIAK Mirosława grafik
9 SZYDŁOWSKA Beata Irena kasjer-sprzedawca
10 ZADROŻNY Bartosz politolog
11 DŁUTOWSKA Agnieszka analityk finansowy
12 ZAGÓRSKI Adrian Paweł pracownik administracyjny
13 MAKARA Marek Janusz dziennikarz
14 BARTOSEWICZ Monika Danuta analityk finansowy
15 GROTKOWSKA-PUŚCIKOWSKA Joanna Ewa inżynier inżynierii środowiska
16 SPALIŃSKI Krzysztof Kazimierz inżynier mechanik
17 DŁUTOWSKA Anna nauczyciel
18 ADAMSKA Anna Ewa technik ekonomista
19 KOWALSKI Krzysztof Franciszek technik technologii chemicznej
20 WAŁKUSKI Jerzy lekarz weterynarii

Lista numer 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 KIERWIŃSKI Marcin Piotr inżynier elektronik
2 GAPIŃSKA Elżbieta Teresa pedagog
3 RUSINOWSKA Beata Małgorzata pedagog
4 KRZEMIŃSKI Adam nauczyciel matematyki
5 KORAJCZYK-SZYPERSKA Agnieszka kierownik ds. rozwoju
6 ZIELSKI Dariusz specjalista ds. logistyki
7 BACZEWSKI Marcin ekonomista
8 GMURCZYK Arkadiusz artysta fotografik
9 RZEPLIŃSKA Małgorzata Zofia rolnik
10 CIESIELSKI Rafał prawnik
11 LEGIĘĆ-DOROBA Kinga agent nieruchomości
12 WOŹNOWSKI Rafał Mariusz filozof
13 KWARCIŃSKA-KULIS Katarzyna Joanna fizyk
14 PAWLAK Urszula Henryka ekonomista
15 ONISZK Wiktor student
16 ADAMIAK Paulina Ada prawnik
17 PIOTROWSKI Marcin Hubert historyk
18 POGONOWSKI Mariusz aktor
19 PIETRASZEK Stanisław Władysław chemik
20 RABOSZUK Wiesław Mariusz inżynier rolnictwa

Lista numer 8

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 KŁOBUKOWSKI Paweł inżynier mechanik
2 GĄSIOROWSKI Marek nauczyciel
3 JAKUBOWSKA Izabela historyk
4 KUŚMIREK Andrzej Mikołaj przedstawiciel handlowy
5 DŁUGOŁĘCKI Mariusz prawnik
6 KOSSECKI Paweł Antoni nauczyciel akademicki
7 DĄBROWSKA Żaneta specjalista do spraw sprzedaży
8 PIETRUS Artur specjalista BHP
9 KUBIAK Monika specjalista resocjalizacji
10 LUBOWIEDZKI Daniel technik budowlany
11 KOZIŃSKI Przemysław Piotr prawnik
12 LEŃSKA Elżbieta opiekun osoby starszej
13 WIŚNIEWSKI Mateusz mechanik
14 BILIŃSKA Arleta Agnieszka handlowiec
15 KACPERCZYK Krystyna Barbara sportowiec
16 NASIEROWSKA Dorota animator
17 ZALIKHOV Robert student
18 PAPIEROWSKA Kinga student
19 LATARSKI Tomasz elektromechanik
20 JANKOWSKI Artur technik mechanik

Czytaj także

 0