Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 17, Radom

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 17, Radom

W niedzielę 13 października odbędą się wybory powszechne do Sejmu i Senatu. Obywatele Polski wybiorą 460 posłów oraz 100 senatorów.

Część województwa mazowieckiego obejmująca obszary powiatów: białobrzeski, grójecki, kozienicki, lipski, przysuski, radomski, szydłowiecki, zwoleński oraz miasta na prawach powiatu: Radom. Liczba mandatów 9.

Lista numer 1

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 MALISZEWSKI Mirosław Wojciech rolnik-ogrodnik
2 GRABOWSKI Dariusz Maciej nauczyciel akadmicki
3 JAWORSKA Bogusława Janina wyższy urzędnik samorządowy
4 DUSZYK Adam Benon nauczyciel
5 FIDOS Robert Sylwester nauczyciel
6 DOBOSZ Robert technik mechanik
7 MALEC Ewa nauczyciel
8 NALEWAJKO Irena technik ekonomista
9 JAROSZEK-NOWAK Ilona Dorota prawnik
10 DUDEK Jadwiga rolnik
11 ŚLIFIRCZYK Mirosław manager
12 STOLARCZYK Agnieszka Barbara pielęgniarka
13 WĘGRZECKA Maria Agnieszka wyższy urzędnik samorządowy
14 GĄSIOROWSKA Barbara Elżbieta nauczyciel
15 SINIARSKA Karolina Zofia rolnik
16 REJCZAK Krzysztof Leszek informatyk
17 GUMOWSKI Ireneusz oligofrenopedagog
18 GOŁĄBEK Zbigniew nauczyciel

Lista numer 2

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 SUSKI Marek polityk - sekretarz stanu
2 FOGIEL Radosław Aleksander przedstawiciel władzy samorządowej
3 KWIECIEŃ Anna ekonomista
4 KOSZTOWNIAK Andrzej Tomasz ekonomista prawnik
5 BĄK Dariusz leśnik
6 BIAŁECKA Ewa wyższy urzędnik samorządowy
7 GÓRSKA Agnieszka Beata ekonomista
8 REJCZAK Jan nauczyciel akademicki - nauki techniczne
9 MARKOWSKA-BZDUCHA Ewa Iwona nauczyciel akademicki - nauki ekonomiczne
10 MARGAS Leszek Tadeusz wyższy urzędnik władz samorządowych
11 MICHAŁOWSKA Aurelia Bogusława wyższy urzędnik administracji rządowej
12 PACZYŃSKA Dorota Jolanta nauczyciel
13 BUREK Karol wyższy urzędnik samorządowy
14 KOŁAGA Kinga Anna specjalista do spraw marketingu i handlu
15 DZIUBA Mariusz Jakub wyższy urzędnik władz samorządowych
16 MIERZEJEWSKI Łukasz politolog
17 ŁUKASIEWICZ Marcin Wojciech informatyk
18 STRZEŻEK Jan Longin student

Lista numer 3

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 FAJDEK Patryk prawnik
2 SITARSKI Ireneusz Robert ekonomista
3 ŻYTKOWSKA-PRUS Anna Izabela nauczyciel
4 OLISZEWSKI Daniel rolnik
5 ZIEMNICKA Małgorzata Maria pracownik sądowy
6 FIGURSKA Ewa Anna specjalista do spraw ekonomicznych
7 PERCZAK Judyta Ewa nauczyciel akademicki
8 SZEWCZYK Kalina Olga filolog języka nowożytnego
9 JAGIEŁŁO Iwona Agnieszka administratywista
10 SZMIGIEL Piotr Adam kierownik sklepu
11 DRELA Beata Agnieszka agent ubezpieczeniowy
12 WICIK Karol Mariusz handlowiec
13 GIZIŃSKI Bartosz Jakub urzędnik
14 MALEC-ĆWIEK Edyta Jadwiga nauczyciel
15 GORYCKI Zygmunt inżynier ogrodnictwa
16 GRYCHTAL Sławomir Włodzimierz inżynier mechanik
17 KOSIEC Justyna Agnieszka asystent przetwarzania danych
18 SOKOŁOWSKA Jolanta Monika specjalista do spraw rozliczeń

Lista numer 4

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 SZEWCZYK Marek Wacław prawnik
2 NOWAK Dawid Stanisław programista aplikacji
3 PADUCH Marzena Hanna elektroenergetyk
4 AMANOWICZ Krystian Adam przedstawiciel handlowy
5 FORYŚ Rafał Jan lekarz dentysta-protetyk
6 LECHOWSKI Krzysztof Grzegorz inżynier technologii drewna
7 DRABIK Alina krawiec
8 ANDUŁA Miłosz pracownik obsługi biurowej
9 LAGNER Ewelina ekonomista
10 KUCHCIK Bartłomiej przedstawiciel handlowy
11 RODZIEWICZ Bożena Danuta nauczyciel biologii
12 KONOPSKI Mateusz Michał matematyk
13 ARASZKIEWICZ Martyna sprzedawca w stacji paliw
14 SZYDŁO Dorota ekonomista
15 KACA Maksymilian Przemysław geodeta
16 SZYMANOWSKA Dominika pracownik obsługi biurowej
17 BŁASZCZYK Marcin przedstawiciel handlowy
18 KUMOREK Władysław Leszek rolnik

Lista numer 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 KLUZIK-ROSTKOWSKA Joanna Grażyna dziennikarz
2 RUSZCZYK Leszek Jan ekonomista
3 BIAŁKOWSKA Anna Maria nauczyciel
4 WOŹNIAK Małgorzata Anna politolog
5 FRYSZTAK Konrad Mirosław dziennikarz
6 OZIĘBŁO Andrzej Jacek oficer pożarnictwa
7 NOWACKA Magdalena Beata nauczyciel
8 MACIĄG Mieczysław emeryt
9 ŁUKASIEWICZ Iwona Małgorzata nauczyciel
10 MAJCHER Bartłomiej Antoni lekarz weterynarii
11 WARCHOŁ Marek magister inżynier mechanik
12 PAŁGAN Adam Paweł nauczyciel
13 KWIATKOWSKA Barbara pielęgniarka
14 DENKIEWICZ Agnieszka Violeta ekonomista
15 SZYMCZYK Mariola Izabela ekonomista
16 KUTYŁA Wojciech Bogdan inżynier mechanik
17 SZCZEPANIAK Elżbieta Teresa nauczyciel
18 ŚMIETANKA Tomasz Józef nauczyciel akademicki

Lista numer 8

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 DRZEWIŃSKI Piotr Michał pracownik obsługi klienta instytucji finansowej
2 SKRZYPCZAK Iwona Maryla agent ubezpieczeniowy
3 MANIAK Jan mechanik
4 KOŁODZIEJSKI Paweł Konrad operator kontroli bezpieczeństwa
5 SKIERCZYŃSKA Marzena Elżbieta nauczyciel
6 PAJĄK Mieczysław rolnik
7 PERLIKOWSKI Bogdan Marian technik mechanik
8 CZARNECKI Dominik ekonomista
9 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander elektroenergetyk
10 SZELIGA Leszek nauczyciel
11 NOWAK Marcin Adam spiker TV
12 CHODNICKA Aleksandra ekonomistka
13 BARTOSIAK Wiesława Anna sadownik
14 BARTYZEL Sylwia Anna kosmetyczka
15 PAJĄK Aneta pielęgniarka
16 DUCHNIAK Dariusz Józef rolnik

Lista numer 9

KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 CZERNIAK Hubert Stanisław lekarz medycyny
2 WAŚKIEWICZ Mateusz przedsiębiorca
3 KULITA Paweł ślusarz-spawacz
4 CIEŚLIK Janusz Michał przedsiębiorca
5 ARAK Michał Mirosław przedsiębiorca
6 JASIŃSKI Daniel Jarosław informatyk
7 ZGARDZIŃSKI Ariel pracownik ochrony
8 ZIĘBA Monika Maria ratownik medyczny
9 SZCZECIŃSKA Magdalena Grażyna specjalista ds. kontroli i budżetu
10 SZYMAŃSKA Aneta przedsiębiorca
11 JAŃCZYK Mariola Beata logistyk
12 BONIECKA Irmina Grażyna agent ubezpieczeniowy

Czytaj także

 0