Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 18, Siedlce

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 18, Siedlce

W niedzielę 13 października odbędą się wybory powszechne do Sejmu i Senatu. Obywatele Polski wybiorą 460 posłów oraz 100 senatorów.

Część województwa mazowieckiego obejmująca obszary powiatów: garwoliński, łosicki, makowski, miński, ostrołęcki, ostrowski, pułtuski, siedlecki, sokołowski, węgrowski, wyszkowski oraz miast na prawach powiatu: Ostrołęka, Siedlce. Liczba mandatów 12.

Lista numer 1

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 SAWICKI Marek Wacław inżynier rolnictwa
2 BORKOWSKI Krzysztof Wawrzyniec rolnik
3 JÓŹWIAK Beata radny
4 KOWALCZYK Rafał Józef wyższy urzędnik samorządowy
5 STOPA Dariusz Zbigniew pracownik administracji samorządowej
6 NATKOWSKI Paweł Rafał inżynier informatyk
7 KRUPIŃSKI Marian wyższy urzędnik samorządowy
8 JASTRZĘBSKI Stanisław weterynarz
9 CHCIAŁOWSKI Marek rolnik
10 BODIO Bartłomiej Jarosław przedsiębiorca
11 TARKOWSKA Anna nauczyciel
12 CZYŻ Dorota nauczyciel języka polskiego
13 KOZERA Mariusz wyższy urzędnik samorządowy
14 ZEMBROWSKA Justyna pracownik administracji samorządowej
15 SOPEL-SEREJA Lidia nauczyciel historii
16 NALEWKA Kamil wyższy urzędnik samorządowy
17 ZAWISTOWSKI Marcin specjalista administracji publicznej
18 SZURNICKA Ewa urzędnik
19 KACZYŃSKA Beata Marta urzędnik samorządowy
20 KANIA Krystian inżynier informatyk
21 SAŁATA Magdalena Maria pracownik administracji samorządowej
22 KOŁODZIEJSKI Cezary prezes
23 KELLEHER Hanna Bożenna językoznawca
24 POSTEK Michał wyższy urzędnik samorządowy

Lista numer 2

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 TCHÓRZEWSKI Krzysztof Józef parlamentarzysta
2 KOWALCZYK Henryk parlamentarzysta
3 CZARTORYSKI Arkadiusz nauczyciel
4 ZAGÓRSKI Marek Tadeusz urzędnik państwowy
5 WARGOCKA Teresa Anna socjolog
6 WOŹNIAK Grzegorz Adam parlamentarzysta
7 SIARKOWSKA Anna Maria specjalista ds. planowania obronnego
8 GÓRSKI Maciej dyrektor operacyjny
9 SKRZYPEK Dorota wyższy urzędnik administracji rządowej
10 ŻUKOWSKI Jerzy urzędnik samorządowy
11 PAWELCZYK Bartosz radca prawny
12 GROMADZKI Marek Łukasz rolnik
13 KURKUS Bartłomiej ekonomista
14 KUROWSKA Iwona Teresa urzędnik samorządowy
15 PIEŃKOWSKI Bartłomiej Tomasz kierownik ds. sportu i rekreacji
16 ROGALSKA Barbara nauczyciel kształcenia zawodowego
17 MAKOWIECKI Grzegorz urzędnik państwowy
18 KASZUBA Anna urzędnik administracji państwowej
19 ŚNIADACH Anna Agnieszka doradca rolny
20 RUNO Ewa Grażyna dyrektor szkoły
21 ŻYLUK Zygmunt Czesław rolnik
22 HAWRYLUK Urszula Maria nauczyciel
23 GAŚ Agnieszka dyrektor szkoły
24 MILEWSKI Daniel George prawnik

Lista numer 3

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 OLKO Dorota Zofia socjolog
2 PIASECKA Anna przedstawiciel medyczny
3 PARZYCHOWSKA-KURPIEWSKA Maria Magdalena nauczycielka
4 SKRZYNIARZ Michał Aleksander inżynier poligrafii
5 KARDACZ Tomasz Robert rolnik
6 KUŹNIARSKI Jacek Piotr samorządowiec
7 TRZPIL Izabela Aldona nauczyciel akademicki
8 ZYGMUNT Beata nauczycielka
9 KOMOR Radosław inżynier gospodarki przestrzennej
10 KARWOWSKI Maciej kierownik magazynu
11 PAWLAK Maria Aleksandra historyczka
12 PRANDOTA Maciej Tadeusz przedsiębiorca
13 GROCHOWSKI Krzysztof historyk
14 OLEKSY Tomasz Sebastian nauczyciel akademicki
15 LIS Grzegorz kierowca mechanik
16 KASPAREK Justyna Helena księgowa
17 ADAMCZYK Małgorzata Joanna tłumaczka
18 CHOJECKI Rafał kierownik ds. sprzedaży
19 WOJTOWICZ Małgorzata Olga gospodyni
20 GASTOŁ Marta redaktorka
21 PNIEWSKI Tomasz Andrzej specjalista ds. informatyki
22 HASZCZYŃSKA Delfina Maria studentka
23 GUZ Grzegorz inżynier geotechnik
24 KRASUCKI Henryk Krzysztof strażak

Lista numer 4

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 TOŁWIŃSKI Krzysztof rolnik
2 GĄGOL Jakub handlowiec
3 PASTOR Dariusz Piotr pedagog
4 RADZIKOWSKA Edyta fizjoterapeuta
5 MULAWA Krzysztof kontroler finansowy
6 SKŁADANOWSKI Roman Ryszard inżynier mechanik
7 KRUPIŃSKA Anna specjalista ds. planowania i logistyki
8 DŁUSKA-REDES Ewa magister administracji
9 WIĘCKOWSKI Paweł Wojciech przedsiębiorca
10 REDUCH Izabela księgowa
11 WIELĄDEK Rafał Piotr programista aplikacji
12 WOŹNIAK Mariusz technik teleinformatyk
13 JASIŃSKI Marek politolog
14 SOCHARSKA Hanna technik obróbki skrawaniem
15 KASJANIUK Ada fizjoterapeuta
16 BALA Paweł inżynier elektryk automatyk
17 USIĄDEK Anna specjalista bankowości
18 IGNACIUK Grzegorz przedsiębiorca
19 TOBIASZ Maria studentka
20 KRASSOWSKI Marcin Daniel prawnik
21 BRYK Bartłomiej Beniamin specjalista ds. sprzedaży
22 ŻMUDZIŃSKI Jakub Andrzej przedstawiciel handlowy
23 HARASIM Michał technik archiwista
24 JOŃCZYK Beata Edyta księgowa

Lista numer 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 GASIUK-PIHOWICZ Kamila adwokat
2 MROCZEK Czesław prawnik
3 CHABERSKI Krzysztof Andrzej nauczyciel
4 POPIELARZ Mariusz Piotr wyższy urzędnik samorządowy
5 GRENDA Jarosław inżynier mechanik
6 KAMIŃSKI Zbigniew nauczyciel
7 CICHOŃ Alicja Emilia urzędnik samorządowy
8 KALICKI Wiesław Andrzej rolnik
9 RYJEWSKI Daniel Rafał ekonomista
10 ŻOCHOWSKI Dariusz Leon wykładowca akademicki
11 DZIADAK Ryszard muzealnik
12 KOBYLIŃSKI Grzegorz Stefan menedżer sportu i turystyki
13 SAWICKA Bożena dyrektor ośrodka adopcyjnego
14 SOBIECH Robert ratownik medyczny
15 PRUSACZYK Klaudia student
16 TRUSZKOWSKI Bartosz Kamil prawnik
17 OBŁUDKA Mateusz uczeń
18 WNOROWSKA Agnieszka Joanna pracownik socjalny
19 WÓJCIK Maciej Mirosław nauczyciel
20 JASTRZĘBSKA Dorota nauczyciel
21 FALKOWSKA Katarzyna specjalista zaopatrzenia medycznego
22 KOZIOŁ Emilia architekt krajobrazu
23 KAWKA Marta asystent dyrektora
24 DANILUK Sybilla Stanisława położna

Lista numer 7

KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 BEDNARCZYK Adam Adolf inżynier mechanik
2 CZAK Arkadiusz Kazimierz mechanik
3 JAREMKO Janusz Adam emeryt
4 KILUK Zbigniew Marian emeryt
5 STOLARZ Ewa Helena technik budowlany
6 SZAŁAŃSKA Katarzyna Lidia handlowiec
7 FIAŁKOWSKA Joanna rolnik
8 PACHNICKA Daniela Feliksa emeryt
9 MACION Anna przedsiębiorca
10 PIEKUT Małgorzata Maria emeryt
11 FABIANOWICZ Robert Jan rolnik
12 TETKOWSKI Artur pracownik PKP
13 SMULEWICZ Zbigniew przedsiębiorca
14 FABIANOWICZ Andrzej emeryt
15 TRYBUŁA Krystyna Elżbieta emeryt
16 SZADZIEWSKA Aleksandra Tatiana księgarz
17 GALAS Genowefa emeryt
18 PIEKARSKA Anna Maria fryzjer
19 KORWIN Łukasz Bogumił reżyser
20 WYRZYKOWSKI Sebastian handlowiec

Lista numer 8

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 CZARNECKI Marek Aleksander adwokat
2 KOWALCZYK Urszula Elżbieta handlowiec
3 GAJOWNICZEK Krzysztof pracownik administracji państwowej
4 STARZYŃSKI Rafał Radosław pracownik naukowy
5 KĘPA Justyna Joanna nauczyciel
6 LENDA Mariusz technik elektronik
7 BODZAN Adam technik bezpieczeństwa i higieny pracy
8 SZYDŁOWSKA Ewa rolnik
9 ROBAK Alfred Franciszek górnik
10 CZARNOCKI Dominik ratownik
11 DEPTUŁA Urszula ekonomista
12 PIÓRKOWSKI Kamil przedsiębiorca
13 BUJALSKI Mirosław technik elektronik
14 GÓRSKA Marianna psychoterapeuta
15 MARCHEWKA Grzegorz Stanisław rzemieślnik
16 PRZEŹDZIECKA Marzena rolnik
17 ZYŚK Jarosław Krzysztof technik elektronik
18 KISIELIŃSKI Dariusz Paweł manager sprzedaży
19 WYSMUŁEK Ewa bankowiec
20 RYŚ Andrzej Paweł specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy
21 ROBAK Paulina Beata fryzjer
22 RYTEL Szymon broker
23 GOŁACKA Małgorzata Halina prawnik
24 NASTAŁA Andrzej Zbigniew przedsiębiorca

Czytaj także

 0