E-wydania | Prenumerata | Newsletter | Mobile | RSS
Dołącz do nas:
    
Tutaj jesteś: Strona główna | Aktualności  Przegląd prasy  Chciał "zabić" człowieka na wizji
Bez logo

Chciał "zabić" człowieka na wizji

Popularny hinduski guru reklamował w swoim programie telewizyjnym swoje wyjątkowe zdolności; miał zabić człowieka używając wyłącznie mocy umysłu i mistycznego rytuału. Oszustwo obnażył przewodniczący Indyjskiego Stowarzyszenia Racjonalistów, który zgłosił się na "ofiarę" - informuje "NY Daily News".
Racjonalista Sanal Edamaruku zgodził się, by na wizji wypróbować na nim niezwykłe zdolności guru. Program oczywiście przyciągnął uwagę milionów telewidzów ale nie dane było im go obejrzeć, bo stacja telewizyjna zdjęła program z anteny. Program szybko znalazł się jednak na stronie internetowej YouTube.
REKLAMA

 
Można nan im zobaczyć, jak guru Pandit Surender Sharma odmawia tajemniczą mantrę nad czołem racjonalisty Edamaruku. Jak można się domyślać, "ofiara" przez cały czas była w znakomitym humorze i śmiała się z rytuału. - Chciałem powstrzymać tych wszystkich fałszywych baba i guru - powiedział po programie Sanal Edamaruku serwisowi internetowemu Timesonline.
 
NY Daily News, KK
Podziel się

Czytaj również


Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dodatkowe opcje wyszukiwania:
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Podczas korzystania z serwisu pliki te są zapisywane w pamięci urządzenia. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki. zamknij
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności