Super-Lech (aktl.)

Piłkarze Lecha Poznań pokonali Wisłę Kraków 4:1 w rzutach karnych i wywalczyli Superpuchar Polski. W regulaminowym czasie mecz zakończył się wynikiem 2:2 (1:0).
Spotkanie o Superpuchar Polski odbyło się po raz pierwszy od 2001 roku, kiedy zdobyła go Wisła Kraków. Lech wywalczył trofeum po raz trzeci w historii.

Po 90 minutach mecz (rozgrywany także jako spotkanie ligowe) zakończył się remisem 2:2. Dogrywki, zgodnie z  regulaminem, nie było.

Mecz o Superpuchar Polski: Lech Poznań - Wisła Kraków 2:2 (1:0), w rzutach karnych - 4:1.

Bramki: dla Lecha - Bartosz Bosacki (22), Michał Goliński (81); dla Wisły - Mirosław Szymkowiak (59), Tomasz Frankowski (75).

Żółte kartki: Dariusz Stachowiak (Lech), Piotr Brożek, Arkadiusz Głowacki, Mariusz Kukiełka (Wisła).

Sędziował Grzegorz Gilewski (Radom). Widzów 26 000.

Bramki z rzutów karnych: dla Lecha - Krzysztof Piskuła, Bartosz Bosacki, Michał Goliński, Łukasz Madej; dla Wisły - Maciej Żurawski.