Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 26, Słupsk

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 26, Słupsk

W niedzielę 13 października odbędą się wybory powszechne do Sejmu i Senatu. Obywatele Polski wybiorą 460 posłów oraz 100 senatorów.

Część województwa pomorskiego obejmująca obszary powiatów: bytowski, chojnicki, człuchowski, kartuski, kościerski, lęborski, pucki, słupski, wejherowski oraz miast na prawach powiatu: Gdynia, Słupsk. Liczba mandatów 14.

Lista numer 1

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 BIERNACKI Marek Parlamentarzysta
2 TOCZEK Marek Jerzy żołnierz zawodowy
3 SZATKOWSKI Radosław Jan inżynier rolnik
4 ELZANOWSKI Czesław Andrzej nauczyciel akademicki
5 TKACZYK Jerzy Andrzej urzędnik samorządowy
6 LESNER Łukasz Jan Trener
7 MASZLUCH Mirosław Józef lekarz
8 GRUCHAŁA Michał Rajmund informatyk
9 GNIAZDOWSKA Elżbieta nauczyciel
10 BUJANOWICZ Krzysztof Robert urzędnik administracji
11 PRUSZAK Krzysztof Ludwik politolog
12 SZOSTAKIEWICZ Aldona Maria ogrodnik
13 ZAWADZKI Leszek Andrzej politolog
14 MIKOŁAJCZYK Anna geodeta
15 KELIŃSKI Tadeusz geodeta
16 MARKOWSKA Irena Maria rolnik
17 ZARZECKI Krzysztof Józef handlowiec
18 ZIELIŃSKA Danuta Przedsiębiorca
19 LUBCZYŃSKA-KIEŁPIŃSKA Anita Monika Politolog
20 KAMROWSKA Marta Karolina student logistyki
21 KONCZANIN Bogusława pedagog
22 KRZEKOTOWSKI Jarosław Andrzej ekonomista
23 PIANKOWSKA Bożena Barbara rolnik
24 KACZMAREK Jacek Piotr student prawa
25 PRZYBYLSKI Wojciech Wiesław nauczyciel akademicki
26 DORNIAK Krystyna Stefania księgowa
27 KUPCEWICZ Janusz Bogdan nauczyciel
28 MĘCZYKOWSKI Dariusz Franciszek nauczyciel

Lista numer 2

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 HORAŁA Marcin Michał parlamentarzysta
2 MRÓWCZYŃSKI Aleksander Mikołaj parlamentarzysta
3 MÜLLER Piotr Józef prawnik
4 ŚNIADEK Janusz inżynier mechanik
5 ZWIERCAN Małgorzata Grażyna instruktor terapii uzależnień
6 ZARUDZKI Ryszard Janusz zootechnik
7 SROKA Magdalena Joanna specjalista ds. administracji i zarządzania
8 ŁUCZYK Mariusz Wojciech polityk
9 KARCZEWSKI Piotr Mariusz przedsiębiorca
10 DAMBEK Roman Witold inżynier mechanik
11 TREDER Adam ekonomista
12 DREWA Marcin Paweł politolog
13 WETTA Krzysztof Adam dyrektor szkoły
14 MACKIEWICZ-SASIAK Violetta Lilianna socjolog
15 STOLARCZYK Paweł prawnik
16 LEYK Andrzej specjalista ochrony informacji niejawnych
17 BUNIOWSKA Wiesława Barbara nauczyciel
18 LIS Anna dyrektor szkoły
19 BIAŁOOKA-KOSTENECKA Danuta Jadwiga prawnik
20 KUŻOWNIK Jan przedsiębiorca
21 BIROSZ Mariusz Krzysztof inżynier mechanik - maszyny i urządzenia energetyczne
22 TOBOLSKA Monika specjalista ds. zamówień publicznych
23 WAŃTUCHOWICZ Anna Marta przedsiębiorca
24 BYSTRON Andrzej Grzegorz kurator sądowy
25 KRYGIER-NOWAK Urszula Grażyna urzędnik
26 KURZELEWSKA Arleta radca prawny
27 KOWALSKI Michał Bartosz nauczyciel
28 KLAWITER Kazimierz urzędnik państwowy

Lista numer 3

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 SENYSZYN Joanna profesor
2 RUTKA Marek Andrzej nauczyciel akademicki
3 HASKA Karolina właścicielka małego sklepu
4 ŁUKASZEWICZ Anna Beata wyższy urzędnik samorządowy
5 LUBIEWSKI Adam Marek inspektor ochrony danych
6 SZUBIŃSKA Bożena Leokadia żołnierz
7 PONULAK Jan Stanisław manager
8 KUTWA Marzena analityk finansowy
9 WIRKUS Katarzyna Gabriela kierownik domu pomocy społecznej
10 LAMPART Jacek Heliodor handlowiec
11 GAJEWSKA Beata Krystyna nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
12 KWIATKOWSKI Ryszard Zygmunt inżynier budownictwa
13 ŻYNIS Jakub Mikołaj stolarz
14 KOZIOŁ Krzysztof Kazimierz nauczyciel
15 JAROSZ Maciej menadżer
16 STENCEL Beata Krystyna doradca klienta
17 KOWALEWSKI Michał Stanisław lektor języka obcego
18 MARCIAK Rafał Marcin psycholog biznesu
19 ZAJĄCZKOWSKA Anna tester oprogramowania komputerowego
20 CZUBALA Grażyna Teresa ekonomista
21 LAMENTOWICZ Wojciech nauczyciel akademicki
22 SZCZOTKOWSKI Andrzej urzędnik
23 DRYWA Magdalena Karolina pracownik centrum obsługi telefonicznej
24 WEKWERT Paweł Władysław rolnik
25 STRZELECKA Magdalena Jadwiga prezes
26 SŁUPECKI Jacek Ignacy programista aplikacji
27 NOWAK Dominika Wirginia specjalista bankowości
28 STRZELCZYK Marcin Tomasz prezes

Lista numer 4

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 DZIAMBOR Artur Erwin nauczyciel
2 KOZIEŁ Andrzej Mirosław inżynier mechanik budowy okrętów
3 WAŁDOCH Marcin Piotr nauczyciel akademicki
4 KŁECZEK Tomasz Jan przedsiębiorca
5 LOTKOWSKI Adam przedsiębiorca
6 TRUSZKOWSKI Michał Maciej operator CNC
7 SZYMCZAK Wiesława Helena emerytowana położna
8 GRYŃ Jarosław administratywista
9 STUPKIEWICZ Magdalena przedsiębiorca
10 BRUC Piotr Sławomir policjant
11 ŚWIECZKOWSKI Arkadiusz Krzysztof kierowca
12 WIECZOREK Łukasz Dariusz technik utrzymania ruchu
13 SYPNIEWSKA-MARCZYK Agnieszka HR manager i trener biznesu
14 GŁOWACKI Bartłomiej Wojciech technik BHP
15 DYSZER Michał przedsiębiorca
16 KOZŁOWSKI Krzysztof Wiktor nauczyciel
17 JARZĘBIŃSKI Damian Piotr przedsiębiorca
18 KUBIAK Edyta specjalista ds. logistyki kontenerowej
19 SZYNAKA Paulina Anna tester oprogramowania
20 WARCIKOWSKA Katarzyna Anna koordynator działu handlowego
21 POKRYFKA Paweł Przemysław bez zawodu
22 SZCZEPANIAK Agnieszka Wiktoria psycholog
23 PAPROCKA Małgorzata nauczyciel
24 DUDA Gabriela Teresa pracownik socjalny
25 TRELA Zuzanna Dominika inżynier środowiska
26 SUGIER Sylwia Katarzyna specjalista ds. kontroli jakości
27 ZBLEWSKA Maria Joanna krawcowa
28 LIPSKI Przemysław Emil nauczyciel

Lista numer 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 NOWACKA Barbara Anna informatyczka
2 PLOCKE Kazimierz Florian inżynier rolnik
3 KONWIŃSKI Zbigniew Marek historyk
4 KRZYWONOS-STRYCHARSKA Henryka Krystyna maszynistka biurowa
5 BONNA Leszek Jacek menager
6 AZIEWICZ Tadeusz ekonomista
7 FURGO Grzegorz Witold menager kultury
8 SZUMEŁDA Radomir przedsiębiorca
9 KWIECIEŃ Janina nauczyciel
10 WAWROWSKA Danuta Krystyna radca prawny
11 SZLAS Rafał Bogusław przedsiębiorca
12 DZIERŻYŃSKI Arkadiusz Wacław finansista
13 ŁUCZYCKA Krystyna nauczyciel języka polskiego
14 DOMOZYCH Marika student gospodarki przestrzennej
15 STRUK Andrzej Franciszek technik mechanik
16 SZCZYGIEŁ Karolina Justyna towaroznawca
17 MIELEWCZYK Iwona Teresa nauczyciel
18 SZROEDER Jaromir Jacek pracownik muzeum - kustosz
19 KALINOWSKA Jolanta Maria politolog
20 WOJTUNIK Anna Monika dyplomowany opiekun medyczny
21 SINGER Elżbieta doktor nauk ekonomicznych
22 RYCKIEWICZ Iwona Maria nauczyciel
23 BONDARENKO Adam menager kultury
24 NAMYŚLAK Hubert Konrad adwokat
25 SOPYŁŁO Tomasz Szczepan politolog
26 SKÓRZYBÓT Igor student filozofii
27 WITTBRODT Piotr Witold ekonomista
28 DĄBKOWSKI Marek Artur nauczyciel historii

Czytaj także

 0