Legia przygrywa z niemieckim drugoligowcem

Legia przygrywa z niemieckim drugoligowcem

Piłkarze Legii, którzy przebywają na zgrupowaniu w austriackim Windischgarsten, przegrali w piątek sparing z zespołem niemieckiej drugiej ligi MSV Duisburg 1:3. Po raz drugi z rzędu samobójczego gola strzelił obrońca warszawskiego zespołu Michał Żewłakow.

We wtorek podopieczni Macieja Skorży wygrali z trzecioligowym austriackim SV Horn 2:1, ale tym razem poprzeczka zawisła wyżej. Wynik spotkania z MSV został ustalony do przerwy. Wprawdzie legioniści prowadzili już od pierwszej minuty (samobójczy gol rywali), ale później zaczęli popełniać sporo błędów, które kosztowały ich utratę trzech bramek.

W piątek w zespole zdobywcy Pucharu Polski zadebiutowali: serbski napastnik Danijel Ljuboja oraz testowany słowacki bramkarz Duszan Kuciak.

Kolejnymi rywalami Legii będą: Vorwarts Steyr (9 lipca w Steyr), FSV Mainz (12 lipca w Schladming) oraz Hoffenheim (15 lipca w Feldkirchen).

Legia Warszawa - MSV Duisburg 1:3 (1:3)

Bramki: dla Legii - Bruno Soares (1-samob.); dla MSV - Michał Żewłakow (23-samob.), Markus Bollmann (27), Daniel Brosinski (31).