Meghan Markle ze łzami w oczach: Niewiele osób pytało mnie, czy wszystko ze mną w porządku

Meghan Markle ze łzami w oczach: Niewiele osób pytało mnie, czy wszystko ze mną w porządku

Meghan Markle
Meghan Markle / Źródło: Newspix.pl / ABACA
W piątek ukazał się fragment osobistego wywiadu z Meghan Markle. Wyraźnie poruszona księżna Sussex opowiada w nim o trudach realizowania się w roli matki i żony, gdy wszystkie jej poczynania są śledzone przez media.

Zapowiedź rozmowy reportera Toma Bradby'ego z Meghan Markle opublikowana została w piątek 18 października na Twitterze ITV. To fragment wyprodukowanego przez brytyjską telewizję dokumentu „Harry i Meghan: Afrykańska wyprawa”, który zostanie wyemitowany w całości w niedzielę. Na nagraniu, które już teraz ujrzało światło dzienne, księżna opowiada o tym, jak trudne jest dla niej radzenie sobie w roli wybranki Harry'ego i matki, gdy przez cały czas jest na świeczniku, a media nie dają jej spokoju od czasu, gdy zaczęła spotykać się z brytyjskim księciem.

– Każda kobieta, szczególnie, gdy jest w ciąży, jest naprawdę bezbronna, dlatego to było naprawdę trudne. Później pojawia się dziecko, no wiesz... – mówiła łamiącym głosem księżna, z trudem powstrzymując łzy. podkreśliła, że w tym okresie priorytetem jest spełnienie się w nowej roli – matki i żony. – Dziękuję, że o to pytasz. Niewiele osób pytało mnie, czy wszystko ze mną w porządku, a to, przez co przechodzi się za kulisami, jest bardzo prawdziwe – dodała, zwracając się do dziennikarza. Toma Bradby dopytał, czy uprawnione jest stwierdzenie, że nie do końca wszystko jest dobrze i że Meghan przechodzi przez trudny okres. – Tak – przyznała księżna.

Czytaj także:
Meghan Markle na planie „W garniturach”. Jej kolega pokazał niepublikowane wcześniej zdjęcia

Galeria:
Meghan Markle i książę Harry
Źródło: ITV

Czytaj także

 0