Legia minimalnie lepsza od trzecioligowca z Austrii

Legia minimalnie lepsza od trzecioligowca z Austrii

W sparingowym meczu, który odbył się w sobotę w austriackim Steyr, piłkarze Legii Warszawa pokonali miejscowy Vorwarts 1:0. Jedynego gola zdobył w 39. minucie Rafał Wolski. Rywal legionistów to aktualny beniaminek trzeciej ligi.
To był już trzeci sparing podopiecznych Macieja Skorży podczas austriackiego zgrupowania. We wtorek wygrali z trzecioligowym austriackim SV Horn 2:1, a w piątek przegrali z zespołem niemieckiej drugiej ligi MSV Duisburg 1:3.

Tym razem trener Legii oszczędzał siły czołowych zawodników. Jego zespół kończył mecz w dziesiątkę - w 66. minucie czerwoną kartkę za faul zobaczył Artur Jędrzejczyk.

Kolejnymi rywalami Legii będą niemieckie drużyny: FSV Mainz (12 lipca w Schladming) oraz Hoffenheim (15 lipca w Feldkirchen).

Vorwarts Steyr - Legia Warszawa 0:1 (0:1)

Bramka: Rafał Wolski (39). Czerwona kartka: Artur Jędrzejczyk (66).