Mgła w Turynie

Mgła w Turynie sprawiła, że mecz I kolejki II fazy rozgrywek grupowych Ligi Mistrzów pomiędzy Juventusem a Bayerem Leverkusen został odwołany. Inne spotkania się odbyły.
Widoczność na Stadionie Olimpijskim w Turynie była ograniczona do minimum - z trybun nie można było dostrzec tego, co działo się na murawie. Włoscy działacze zaproponowali Niemcom, aby mecz odbył się w przyszłą środę, tj. 28 listopada. Strona niemiecka wstępnie wyraziła zgodę na nowy termin spotkania z Juventusem. Ten termin zmusi oba zespoły do przełożenia zaplanowanych na ten dzień spotkań w krajowych rozgrywkach pucharowych.
GRUPA C
* Panathinaikos Ateny - FC Porto 0-0.
"Portowcom" udało się wywieźć remis z Aten. W zespole gospodarzy przez 80 minut grał Emmanuel Olisadebe. Miał parę okazji do strzelenia bramek, ale patałaszył. W I połowie, będąc sam na sam z bramkarzem, huknął z woleja parę pięter za wysoko, a w II połowie trafił w słupek.
* Sparta Praga - Real Madryt 2-3 (1-2): Rastislav Michalik 30, Libor Sionko 72 - Fernando Morientes 36, 73, Zinedine Zidane 20.
GRUPA D
* Deportivo La Coruna - Arsenal Londyn 2-0 (2-0): Roy Makaay 9, Diego Tristan 25.