Lewandowski znów strzela. Borussia gra dalej

Robert Lewandowski strzelił gola dla Borussii Dortmund w meczu z Dynamem Drezno 2:0 (1:0) w drugiej rundzie piłkarskiego Pucharu Niemiec. Napastnik reprezentacji Polski trafił w 30. minucie. W 65. drugą bramkę zdobył Mario Goetze.
Lewandowski rozegrał cały mecz, podobnie jak Łukasz Piszczek. Trzeci z biało-czerwonych w drużynie Borussii - Jakub Błaszczykowski pojawił się na boisku w 89. minucie.

W tym sezonie Lewandowski zdobył już dziewięć goli dla mistrzów Niemiec: siedem w Bundeslidze, jeden w Lidze Mistrzów oraz jeden w Pucharze Niemiec.

Z rozgrywek odpadł FC Koeln Sławomira Peszki i Adama Matuszczyka, po porażce na wyjeździe z Hoffenheim 1:2 (1:1). Peszko rozpoczął spotkanie w pierwszym składzie, a zszedł z boiska w 90. minucie (został ukarany żółtą kartką). Matuszczyk grał ostatnie dziesięć minut.