Okręg Wyborczy nr 5 obejmuje część województwa kujawsko-pomorskiego obejmująca obszary powiatów: aleksandrowski, brodnicki, chełmiński, golubsko-dobrzyński, grudziądzki, lipnowski, radziejowski, rypiński, toruński, wąbrzeski, włocławski oraz miasta na prawach powiatu: Toruń, Grudziądz, Włocławek. Liczba mandatów wynosi 13.
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Zawód |
Miejscowość zamieszkania |
Przynależność do partii politycznej lub poparcie |
1 |
KUSZYŃSKI Marek |
pracownik obsługi biurowej |
Ciechocinek |
nie należy do partii politycznej |
2 |
KRAJEWSKI Radosław |
rolnik |
Brudzawki |
nie należy do partii politycznej |
3 |
MORACZEWSKA Barbara Ewa |
pedagog |
Włocławek |
nie należy do partii politycznej |
4 |
CZACHOR Paweł Lech |
terapeuta środowiskowy |
Toruń |
nie należy do partii politycznej |
5 |
MICHALSKA Anna Róża |
dietetyk |
Ciechocinek |
nie należy do partii politycznej |
6 |
KWIATKOWSKA Angelika Agnieszka |
recepcjonistka |
Ośno |
nie należy do partii politycznej |
7 |
SKIBA Dorota Maria |
przedstawiciel handlowy |
Łazieniec |
nie należy do partii politycznej |
8 |
FIJAŁKOWSKA Monika |
pracownik obsługi biurowej |
Toruń |
nie należy do partii politycznej |
9 |
NOWAK Joanna |
dietetyk |
Toruń |
nie należy do partii politycznej |
10 |
ZIÓŁKOWSKI Sebastian Leszek |
magazynier |
Toruń |
nie należy do partii politycznej |
11 |
KAMIŃSKA Lidia |
geolog |
Otłoczyn |
nie należy do partii politycznej |
12 |
BINIAK Zofia |
ekonomista |
Stawki |
nie należy do partii politycznej |
13 |
URBAŃSKI Rafał |
inżynier budownictwa |
Krotoszyn |
nie należy do partii politycznej |
14 |
RUTECKA Magdalena |
magazynier |
Aleksandrów Kujawski |
nie należy do partii politycznej |
15 |
KARSKI Piotr Paweł |
magazynier |
Morawy |
nie należy do partii politycznej |
16 |
SKRODZKA Agnieszka Katarzyna |
kucharz |
Probostwo Górne |
nie należy do partii politycznej |
17 |
ZADWORZAŃSKI Marek Adam |
pracownik obsługi biurowej |
Toruń |
nie należy do partii politycznej |
18 |
LATOSIŃSKA Monika |
kucharz |
Raciążek |
nie należy do partii politycznej |
19 |
PIETRZAK Natalia Kinga |
pracownik obsługi biurowej |
Wołuszewo |
nie należy do partii politycznej |
20 |
PACHOLSKI Maciej |
kucharz |
Łówkowice |
nie należy do partii politycznej |
21 |
POLACHOWSKI Maciej Beniamin |
technik informatyk |
Włocławek |
nie należy do partii politycznej |
22 |
ŚCISŁY Paweł |
magazynier |
Tadzin |
nie należy do partii politycznej |
23 |
ROSZAK Damian Czesław |
student inżynierii zarządzania |
Siniarzewo |
nie należy do partii politycznej |
24 |
GMURSKI Miłosz |
student elektroradiologii |
Aleksandrów Kujawski |
nie należy do partii politycznej |
25 |
KWIATKOWSKI Przemysław Adam |
technik żywienia i gospodarstwa domowego |
Ośno |
nie należy do partii politycznej |
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Zawód |
Miejscowość zamieszkania |
Przynależność do partii politycznej lub poparcie |
1 |
SOSNOWSKI Zbigniew |
nauczyciel |
Świedziebnia |
członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe |
2 |
SKONIECZKA Marcin Seweryn |
przedstawiciel władzy samorządowej |
Wieldządz |
członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni |
3 |
GURBIN Beata |
policjantka |
Grudziądz |
członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni |
4 |
MICHAŁEK Iwona Krystyna |
nauczyciel |
Toruń |
nie należy do partii politycznej |
5 |
SADZIŃSKI Sebastian Ziemowit |
przedsiębiorca |
Włocławek |
nie należy do partii politycznej popierany przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni |
6 |
ZAKRZEWSKA Edyta Lidia |
mgr inż. zootechniki |
Łążyn |
członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe |
7 |
OCZKOWSKA Agnieszka Małgorzata |
asystent prawny |
Toruń |
członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni |
8 |
KICIAK‑KUCHARSKA Magdalena |
specjalista administracji publicznej |
Białe Błota |
członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe |
9 |
AMLICKI Rafał |
technik ogrodnik |
Rypin |
nie należy do partii politycznej popierany przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni |
10 |
KIERZKOWSKI Henryk |
przedsiębiorca |
Kowal |
członek partii politycznej: Unia Europejskich Demokratów |
11 |
BŁĘDOWSKI Adam Robert |
specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy |
Górsk |
członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni |
12 |
KOWALSKA Karolina |
pracownik samorządowy |
Kowalewo Pomorskie |
członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe |
13 |
JĄKALSKI Arkadiusz |
nauczyciel |
Sadłóg |
członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni |
14 |
RYDECKI Andrzej |
nauczyciel |
Świecie nad Osą |
członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe |
15 |
RUCIŃSKA Karolina Katarzyna |
pośrednik w obrocie nieruchomościami |
Toruń |
nie należy do partii politycznej popierana przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni |
16 |
KUBCZAK‑KOSICKA Anna Maria |
mgr ekonomii |
Toruń |
członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe |
17 |
GRABAS Dariusz Adam |
radca prawny |
Toruń |
nie należy do partii politycznej popierany przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni |
18 |
DUDEK Piotr Władysław |
inżynier mechanizacji |
Włocławek |
nie należy do partii politycznej |
19 |
LEŹNICKA Małgorzata Maria |
nauczyciel akademicki |
Chełmża |
członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni |
20 |
STASZAK Rafał Adam |
pracownik administracji |
Opatowice |
członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe |
21 |
BLUJ Mariusz Adam |
przedsiębiorca |
Toruń |
członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni |
22 |
MATUSZEWSKI Tomasz Witold |
rolnik |
Wąbrzeźno |
członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe |
23 |
PŁONKA Katarzyna |
sprzedawca |
Odolion |
nie należy do partii politycznej popierana przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni |
24 |
PASTUSZKA Anna |
dr inż. ds. rolnictwa ochrony środowiska |
Grudziądz |
członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe |
25 |
DAWIDOWICZ Grzegorz Wojciech |
nauczyciel |
Toruń |
członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni |
26 |
BARANOWSKI Krzysztof |
przedstawiciel władz samorządowych |
Kikół |
członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe |
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Zawód |
Miejscowość zamieszkania |
Przynależność do partii politycznej lub poparcie |
1 |
SCHEURING‑WIELGUS Joanna Izabela |
socjolog |
Głogowo |
członek partii politycznej: Nowa Lewica |
2 |
KOWAL Piotr |
samorządowiec |
Włocławek |
członek partii politycznej: Nowa Lewica |
3 |
KOWAROWSKI Łukasz Mariusz |
samorządowiec |
Grudziądz |
członek partii politycznej: Nowa Lewica |
4 |
KOSTULSKI Stanisław Henryk |
student |
Toruń |
członek partii politycznej: Lewica Razem |
5 |
HOFMAN‑KUPISZ Joanna |
nauczyciel |
Włocławek |
członek partii politycznej: Nowa Lewica |
6 |
TOMCZYK Jędrzej Bartosz |
kulturoznawca |
Lipno |
członek partii politycznej: Lewica Razem |
7 |
JOPP Marek Roman |
specjalista ds. marketingu |
Chełmża |
członek partii politycznej: Nowa Lewica |
8 |
AUGUSTINOWICZ Czesława Janina |
nauczyciel przedszkola |
Brzozowo |
członek partii politycznej: Nowa Lewica |
9 |
SPECJALSKI Przemysław Piotr |
technik architektury krajobrazu |
Toruń |
członek partii politycznej: Nowa Lewica |
10 |
JANISZEWSKA Kazimiera Janina |
pedagog |
Czarne Błoto |
członek partii politycznej: Nowa Lewica |
11 |
BROŻEK Daniel |
oficer sił zbrojnych |
Toruń |
członek partii politycznej: Polska Partia Socjalistyczna |
12 |
PIETRZAK Natalia Katarzyna |
specjalista ds. zarządzania kryzysowego |
Ładne |
członek partii politycznej: Nowa Lewica |
13 |
PIOTROWSKI Krzysztof |
historyk |
Charszewo |
członek partii politycznej: Nowa Lewica |
14 |
CZERNIC Katarzyna |
nauczyciel |
Toruń |
członek partii politycznej: Lewica Razem |
15 |
KRZYŻANOWSKI Andrzej Jerzy |
oficer sił zbrojnych |
Ciechocinek |
członek partii politycznej: Nowa Lewica |
16 |
SKIBIŃSKA Joanna Izabela |
dietetyk |
Bydgoszcz |
członek partii politycznej: Nowa Lewica |
17 |
DWORAKOWSKA Anna |
nauczyciel języka obcego |
Grudziądz |
członek partii politycznej: Nowa Lewica |
18 |
MARKOWSKA Katarzyna |
administratywista |
Chełmica-Cukrownia |
członek partii politycznej: Nowa Lewica |
19 |
LEWANDOWSKI Józef Marian |
specjalista transportu |
Włocławek |
członek partii politycznej: Socjaldemokracja Polska |
20 |
WYŻGA Faustyna Marianna |
technik dietetyk |
Grudziądz |
członek partii politycznej: Nowa Lewica |
21 |
WIZNEROWICZ Piotr Jerzy |
grafik komputerowy multimediów |
Toruń |
członek partii politycznej: Nowa Lewica |
22 |
TURSKA Anna Zofia |
dziennikarz |
Przywieczerzynek |
członek partii politycznej: Nowa Lewica |
23 |
METEL Joanna Anita |
bibliotekarz |
Golub-Dobrzyń |
nie należy do partii politycznej |
24 |
JABŁOŃSKA Edyta |
technik budownictwa |
Włocławek |
członek partii politycznej: Nowa Lewica |
25 |
GRABCZEWSKI Wojciech Tadeusz |
policjant |
Włocławek |
członek partii politycznej: Nowa Lewica |
26 |
ORZECHOWSKI Mateusz |
pracownik biurowy |
Grudziądz |
członek partii politycznej: Nowa Lewica |
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Zawód |
Miejscowość zamieszkania |
Przynależność do partii politycznej lub poparcie |
1 |
SZCZUCKI Krzysztof Łukasz |
prawnik |
Ząbki |
członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość |
2 |
BOROWIAK Joanna Beata |
nauczyciel akademicki |
Włocławek |
członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość |
3 |
GIRZYŃSKI Zbigniew |
nauczyciel akademicki |
Toruń |
nie należy do partii politycznej |
4 |
GEMBICKA Anna Urszula |
wyższy urzędnik państwowy |
Włocławek |
członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość |
5 |
ARDANOWSKI Jan Krzysztof |
inżynier rolnictwa |
Krobia |
członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość |
6 |
MÓL Adrian Łukasz |
urzędnik samorządowy |
Toruń |
członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość |
7 |
KALINOWSKA Monika Ewa |
urzędnik samorządowy |
Rypin |
nie należy do partii politycznej |
8 |
KAŁUŻNY Mariusz Piotr |
politolog |
Zamek Bierzgłowski |
członek partii politycznej: Suwerenna Polska |
9 |
WALCZAK Janusz Dominik |
rolnik |
Golska Huta |
członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość |
10 |
RAMLAU Michał Karol |
urzędnik samorządowy |
Dobrzejewice |
członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość |
11 |
SOBOLEWSKI Rafał Władysław |
prawnik |
Włocławek |
nie należy do partii politycznej |
12 |
TARANOWICZ Małgorzata Beata |
ekonomista |
Grudziądz |
członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość |
13 |
KOSIŃSKI Krzysztof Roman |
instruktor higieny |
Grudziądz |
członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość |
14 |
ŁOZICKI Andrzej |
technolog spożywczy |
Ciechocinek |
członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość |
15 |
SUCHOCKI Kamil |
technik rolnictwa |
Grążawy |
członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość |
16 |
NIEKRAŚ Marzena Małgorzata |
pracownik socjalny |
Dobrzyń nad Wisłą |
członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość |
17 |
ORŁOWSKI Arkadiusz |
nauczyciel |
Brzozie |
członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość |
18 |
LEWANDOWSKA Ewelina Anna |
prawnik |
Nieszawa |
członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość |
19 |
KLABUN Wojciech Bernard |
urzędnik samorządowy |
Toruń |
członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość |
20 |
DRAB Marzenna Stefania |
ekonomista |
Grudziądz |
członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość |
21 |
RYBCZYŃSKA Agnieszka Beata |
urzędnik samorządowy |
Ciechocinek |
członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość |
22 |
JÓŹKÓW Jan Andrzej |
nauczyciel |
Książki |
członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość |
23 |
NADWORNA Bożena |
rolnik |
Radzyń-Wybudowanie |
członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość |
24 |
WARNEL Zbigniew Dariusz |
mechanik samochodowy |
Antoniewo |
członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość |
25 |
ŚLEDZIŃSKA‑BĘDKOWSKA Anna |
prawnik |
Osięciny |
członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość |
26 |
RASIELEWSKI Zbigniew |
politolog |
Toruń |
członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość |
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Zawód |
Miejscowość zamieszkania |
Przynależność do partii politycznej lub poparcie |
1 |
WIPLER Przemysław Janusz |
prawnik |
Józefów |
członek partii politycznej: Konfederacja Nowa Nadzieja |
2 |
RUDNICKI Paweł |
inżynier budownictwa |
Włocławek |
członek partii politycznej: Ruch Narodowy |
3 |
KUBICKI Dariusz Jakub |
przedsiębiorca |
Górsk |
członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej |
4 |
DZIADOSZ Jakub |
przedsiębiorca |
Toruń |
członek partii politycznej: Konfederacja Nowa Nadzieja |
5 |
SKRZYPEK Anna Agnieszka |
przedsiębiorca |
Bydgoszcz |
członek partii politycznej: Konfederacja Nowa Nadzieja |
6 |
WALCZUK Tomasz |
weterynarz |
Rypin |
członek partii politycznej: Konfederacja Nowa Nadzieja |
7 |
SIKOROWSKI Tomasz |
rolnik |
Bytoń |
członek partii politycznej: Konfederacja Nowa Nadzieja |
8 |
BINKOWSKA Anna Maria |
menadżer hotelarstwa |
Inowrocław |
nie należy do partii politycznej |
9 |
KRZYŻANOWSKI Bartłomiej |
przedsiębiorca |
Probostwo Górne |
nie należy do partii politycznej |
10 |
ROMAŃSKI Paweł Krzysztof |
prawnik |
Wałdowo Szlacheckie |
członek partii politycznej: Konfederacja Nowa Nadzieja |
11 |
SEWERYNOWICZ Joanna Dorota |
pielęgniarka |
Toruń |
członek partii politycznej: Konfederacja Nowa Nadzieja |
12 |
GRZYB Danuta Józefa |
asystent osoby niepełnosprawnej |
Brzozie |
członek partii politycznej: Konfederacja Nowa Nadzieja |
13 |
SZUMILAS‑HERMANOWICZ Agnieszka |
historyk sztuki |
Toruń |
członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej |
14 |
RUMIŃSKI Tomasz Krzysztof |
inżynier mechatronik |
Mroczno |
członek partii politycznej: Konfederacja Nowa Nadzieja |
15 |
ZWOLIŃSKI Paweł |
programista aplikacji |
Golub-Dobrzyń |
członek partii politycznej: Konfederacja Nowa Nadzieja |
16 |
KOCZARSKA Julia |
politolog |
Grzędzice |
nie należy do partii politycznej |
17 |
DEMBOWSKA Małgorzata Agnieszka |
ekonomista |
Grudziądz |
nie należy do partii politycznej |
18 |
KOWALSKA Aneta Maria |
pielęgniarka |
Mała Nieszawka |
nie należy do partii politycznej |
19 |
WIDANKA Magdalena Barbara |
technik rolnik |
Połaniec |
nie należy do partii politycznej |
20 |
RYBIŃSKA Agnieszka Maria |
pedagog |
Grębocin |
nie należy do partii politycznej |
21 |
MALARA Agnieszka Joanna |
nauczyciel |
Brzezinka |
nie należy do partii politycznej |
22 |
TOCZYSKA Lucyna Klaudia |
chemik |
Toruń |
nie należy do partii politycznej |
23 |
KRZYWDZIŃSKA Sara Joanna |
pielęgniarka |
Toruń |
nie należy do partii politycznej |
24 |
NOWATKOWSKA Mariola Teresa |
florysta |
Toruń |
nie należy do partii politycznej |
25 |
LISZEWSKI Mateusz Adam |
instrumentalista |
Toruń |
członek partii politycznej: Konfederacja Nowa Nadzieja |
26 |
ŁASIŃSKI Marcin Tomasz |
biegły rewident |
Grudziądz |
członek partii politycznej: Konfederacja Nowa Nadzieja |
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Zawód |
Miejscowość zamieszkania |
Przynależność do partii politycznej lub poparcie |
1 |
MYRCHA Arkadiusz |
radca prawny |
Toruń |
członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP |
2 |
HARTWICH Iwona |
poseł na Sejm RP |
Toruń |
nie należy do partii politycznej |
3 |
SZYMAŃSKI Tomasz Józef |
poseł na Sejm RP |
Grudziądz |
członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP |
4 |
ŁUCZAK Krystian Marek |
archeolog |
Włocławek |
członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP |
5 |
LUBAŃSKA Katarzyna Anna |
nauczyciel |
Chełmno |
członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP |
6 |
SZRAMKA Paweł |
logistyk |
Brodnica |
członek partii politycznej: Dobry Ruch |
7 |
ZALEWSKA Barbara Agata |
nauczycielka |
Zamek Bierzgłowski |
członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP |
8 |
JURA‑WALCZAK Agnieszka |
rzeczoznawca majątkowy |
Włocławek |
członek partii politycznej: Nowoczesna |
9 |
ŁAŃCUCKA Dorota |
nauczyciel konsultant |
Lipno |
członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP |
10 |
KARPIŃSKI Grzegorz |
radca prawny |
Toruń |
członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP |
11 |
KOWALSKI Jerzy |
ekonomista |
Skępe |
członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP |
12 |
JANKOWSKI Sylwester Tomasz |
przedsiębiorca |
Toruń |
członek partii politycznej: Zieloni |
13 |
GRACZYK Mirosław Roman |
nauczyciel |
Makowiska |
członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP |
14 |
KRĘŻELEWSKI Jacek |
adwokat |
Toruń |
nie należy do partii politycznej |
15 |
TOKARSKA Lidia Urszula |
nauczyciel |
Aleksandrów Kujawski |
członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP |
16 |
KOSZELAK Jacek |
przedsiębiorca |
Toruń |
członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP |
17 |
JASKÓLSKA Emilia |
rolnik |
Okalewo |
członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP |
18 |
KALISZEWSKA Katarzyna Emilia |
pracownik biurowy |
Ciechocinek |
członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP |
19 |
MAŁECKA Zofia Maria |
pedagog |
Grudziądz |
nie należy do partii politycznej |
20 |
BRUZDOWICZ Marek |
lekarz medycyny |
Lipno |
nie należy do partii politycznej |
21 |
DECZYŃSKI Włodzimierz Ignacy |
historyk |
Toruń |
członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP |
22 |
WALICHNIEWICZ Dominika Alicja |
pracownik samorządowy |
Toruń |
członek partii politycznej: Nowoczesna |
23 |
TUREK Grzegorz |
pracownik biurowy |
Grudziądz |
członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP |
24 |
JAŁOSZYŃSKI Dariusz |
nauczyciel |
Radziejów |
członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP |
25 |
TRUSIŁO Tomasz |
prawnik |
Toruń |
członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP |
26 |
VIŠNEVSKA Evelina |
menadżerka |
Gdynia |
członek partii politycznej: Ruch Społeczny Agrounia TAK |
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Zawód |
Miejscowość zamieszkania |
Przynależność do partii politycznej lub poparcie |
1 |
PAŁGAN Izabela |
lekarz |
Zielonka |
członek partii politycznej: Polska Jest Jedna |
2 |
HILDEBRANDT Marek |
właściciel sklepów |
Brodnica |
nie należy do partii politycznej |
3 |
WAREJKO Artur |
architekt systemów teleinformatycznych |
Grębocin |
członek partii politycznej: Polska Jest Jedna |
4 |
KOZIOŁ Małgorzata |
nauczyciel |
Niemcz |
nie należy do partii politycznej |
5 |
MICHALSKA Joanna Małgorzata |
pracownik administracyjny |
Toruń |
członek partii politycznej: Polska Jest Jedna |
6 |
PAWŁOWSKI Mirosław Bolesław |
inżynier elektronik |
Włocławek |
członek partii politycznej: Polska Jest Jedna |
7 |
KMIECIK Janusz |
spedytor |
Toruń |
nie należy do partii politycznej |
8 |
WITKOWICZ Michał |
kierownik przedsiębiorstwa informatycznego |
Toruń |
nie należy do partii politycznej |
9 |
OLSZEWSKA‑SŁONINA Dorota Małgorzata |
nauczyciel akademicki |
Bydgoszcz |
nie należy do partii politycznej |
10 |
DZIAPA‑THOMAS Edyta |
nauczyciel |
Zielonka |
członek partii politycznej: Polska Jest Jedna |
11 |
FIGURSKI Sławomir Kazimierz |
kierowca-mechanik |
Brodnica |
członek partii politycznej: Polska Jest Jedna |
12 |
WEICHERT‑FIGURSKA Danuta Teresa |
nauczyciel logopeda |
Brodnica |
członek partii politycznej: Polska Jest Jedna |
13 |
PTASZEK Aleksandra |
nauczyciel |
Stare Dolno |
członek partii politycznej: Polska Jest Jedna |
Lista nr 8, Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Zawód |
Miejscowość zamieszkania |
Przynależność do partii politycznej lub poparcie |
1 |
GLIŃSKI Piotr Paweł |
zarządzający przedsiębiorstwem |
Przydatki Gołaszewskie |
członek partii politycznej: Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców |
2 |
BARON Robert Maciej |
zarządzający przedsiębiorstwem |
Toruń |
nie należy do partii politycznej |
3 |
BOCIAN Dawid Mateusz |
zarządzający przedsiębiorstwem |
Chełmża |
nie należy do partii politycznej |
4 |
KALISZEWSKA Katarzyna Beata |
zarządzający przedsiębiorstwem |
Grudziądz |
nie należy do partii politycznej |
5 |
NAWROCKI Bartłomiej Kamil |
zarządzający przedsiębiorstwem |
Warząchewka Polska |
nie należy do partii politycznej |
6 |
SIKORSKA Dominika Justyna |
zarządzający przedsiębiorstwem |
Toruń |
nie należy do partii politycznej |
7 |
ZAKRYŚ Seweryn Andrzej |
zarządzający przedsiębiorstwem |
Toruń |
nie należy do partii politycznej |
8 |
SZPUREK Artur Piotr |
zarządzający przedsiębiorstwem |
Linowo |
nie należy do partii politycznej |
9 |
GORAL Magdalena Monika |
zarządzający przedsiębiorstwem |
Bielawy |
nie należy do partii politycznej |
10 |
GRABOWSKI Paweł Marcin |
zarządzający przedsiębiorstwem |
Grudziądz |
nie należy do partii politycznej |
11 |
WOJTYNEK Ewa Maria |
zarządzający przedsiębiorstwem |
Toruń |
nie należy do partii politycznej |
12 |
GÓRNA Dominika Klaudia |
zarządzający przedsiębiorstwem |
Toruń |
nie należy do partii politycznej |
13 |
SICIŃSKA Monika Natalia |
zarządzający przedsiębiorstwem |
Toruń |
nie należy do partii politycznej |
14 |
GAMSZEJ Rafał Sławomir |
zarządzający przedsiębiorstwem |
Toruń |
nie należy do partii politycznej |
15 |
KARWAT Żaneta Elżbieta |
zarządzający przedsiębiorstwem |
Toruń |
nie należy do partii politycznej |
16 |
NIKLENIEWICZ Kamila Marzena |
zarządzający przedsiębiorstwem |
Toruń |
nie należy do partii politycznej |
17 |
FALKOWSKI Marcin Rafał |
zarządzający przedsiębiorstwem |
Grabowiec |
nie należy do partii politycznej |
18 |
NAROJCZYK Roman |
zarządzający przedsiębiorstwem |
Nowe Miasto nad Wartą |
nie należy do partii politycznej |
19 |
KUREK Mateusz Paweł |
zarządzający przedsiębiorstwem |
Toruń |
nie należy do partii politycznej |
20 |
CZYŻ Agnieszka Marzena |
zarządzający przedsiębiorstwem |
Nowy Dwór Gdański |
nie należy do partii politycznej |
21 |
CIUŁKOWSKA Katarzyna |
zarządzający przedsiębiorstwem |
Toruń |
nie należy do partii politycznej |
22 |
WYSOCKI Radosław Piotr |
zarządzający przedsiębiorstwem |
Grudziądz |
nie należy do partii politycznej |
23 |
CZEMPIŃSKA Paulina Marta |
zarządzający przedsiębiorstwem |
Płock |
nie należy do partii politycznej |
Lista nr 9, Ruch Dobrobytu i Pokoju
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Zawód |
Miejscowość zamieszkania |
Przynależność do partii politycznej lub poparcie |
1 |
KACPROWICZ Patryk Krzysztof |
informatyk |
Gdańsk |
nie należy do partii politycznej |
2 |
PACZKOWSKI Krzysztof |
przedsiębiorca |
Grzywna |
nie należy do partii politycznej |
3 |
JAGIEŁŁO Jolanta Elżbieta |
krawcowa |
Toruń |
nie należy do partii politycznej |
4 |
WŁODECKA Anna |
technik bankowy |
Toruń |
nie należy do partii politycznej |
5 |
PACZKOWSKA Anna Maria |
księgowa |
Grzywna |
nie należy do partii politycznej |
6 |
SATEJA Małgorzata |
rolnik |
Włocławek |
nie należy do partii politycznej |
7 |
CHALIŃSKI Dawid |
inżynier energetyk |
Kamień Kmiecy |
nie należy do partii politycznej |
8 |
MACIAK Maciej |
dziennikarz |
Włocławek |
nie należy do partii politycznej |
9 |
ORLIŃSKA Dorota |
kierownik sprzedaży |
Włocławek |
nie należy do partii politycznej |
10 |
KAPŁON Agnieszka Katarzyna |
urzędnik |
Puławy |
nie należy do partii politycznej |
11 |
SZCZAWIŃSKI Błażej |
kierowca |
Brzozie |
nie należy do partii politycznej |
12 |
ORLIŃSKI Jacek Andrzej |
informatyk |
Włocławek |
nie należy do partii politycznej |
13 |
PUDEŁKO Dariusz Krzysztof |
przedsiębiorca |
Górzno |
nie należy do partii politycznej |