Sponsor płaci, sponsor smakuje

Sponsor płaci, sponsor smakuje

Dodano:   /  Zmieniono: 1
Kilka miesięcy temu daliby się pokroić za najwyższą jakość delikatesowych specjałów. O produktach z dyskontów nie chcieli nawet mówić. Dziś najwyraźniej uważają, że szynka, w której jest 80 proc. mięsa, czy dżem, którego 100 g powstaje z zaledwie 35 g owoców, to żywność godna polecenia. Kucharze celebryci poszli na służbę dyskontów.
No i masz. Ser manchego skończył się w pierwszym dniu promocji. Czym go zastąpić? Mozarellą? Z Niemiec? – Ewa, dyrektorka agencji PR, wpadła do Lidla, bo chciała przygotować dla znajomych pieczonego kurczaka z chorizo i serem manchego. Przepis poleca znany kucharz Karol Okrasa, który od dwóch tygodni pojawia się w reklamach Lidla. Ma być smacznie i tanio. Koszt składników dania dla czterech osób wynosi około 20 zł, a delikatesowe specjały z Hiszpanii – typu owczy ser manchego czy kiełbaska chorizo – mają przyciągnąć do sklepów wyedukowanych kulinarnie i zasobnych w gotówkę klientów.

Menedżerowie sieci dyskontowej zacierają ręce. Internetowy serwis z przepisami odwiedziły tysiące gości. Na Facebooku Lidla polubiło już prawie 200 tys. osób. A to dopiero początek.
Więcej możesz przeczytać w 33/2012 wydaniu tygodnika e-Wprost.

Archiwalne wydania Wprost dostępne są w specjalnej ofercie WPROST PREMIUM oraz we wszystkich e-kioskach i w aplikacjach mobilnych App StoreGoogle Play.

Czytaj także

 1
  • rozbawiony dziennikarstwem   IP
    a jednak też znajdziesz w lidlu sporo produktów dobrej jakości. syf kupisz wszędzie, trzeba szukać, czytać itp. 80% mięsa w szynce to dziś niezły wynik, a najlepsze dostępne w delikatesach mają po 89%!
    dżem za 3PLN - co oczekujesz, kawalków jabłek z gałązką?
    sklep dla biedoty też to nie jest, jest tańszy niż piotr i pawel ale bez przesady, zobacz jakie stoją przed lidlem fury. nie masz o czym pisać i chyba ktoś nastąpił tobie na odcisk żeby az tak się spinać na pascala i karola :) widocznie masz jak większość pismaków jakiś kompleks. ciekawe gdzie sam robisz zakupy, ciekawe czy zawsze kupujesz dobre konfitury po 12 pln za słoiczek? szynke po 59PLN za kg? chyba zarazbiasz 20k pln na miesiac, mocny atak na sklepy, które ratują wiekszosc z nas miesieczny budzet. a ze sa po to by zarabiac? a ty po co pracujesz? wyłącznie dla idei?

    Czytaj także