Wybory do PE 2019. Kto kandyduje z okręgu nr 13 (zachodniopomorskie i lubuskie)?

Wybory do PE 2019. Kto kandyduje z okręgu nr 13 (zachodniopomorskie i lubuskie)?

Głosowanie, zdjęcie ilustracyjne
Głosowanie, zdjęcie ilustracyjne / Źródło: Newspix.pl / Piotr Twardysko
Już 26 maja 2019 roku zostaną przeprowadzone wybory do Parlamentu Europejskiego. Sprawdź, na kogo możesz głosować w okręgu nr 13 (zachodniopomorskie i lubuskie).

Okręg wyborczy nr 13 obejmuje Gorzów Wielkopolski oraz 5 powiatów: gorzowski, międzyrzecki, słubicki, strzelecko–drezdenecki, sulęciński. W  do PE w okręgu nr 13 startują następujący kandydaci:


KonfederacjaLista nr 1 – Komitet Wyborczy Wyborców Korwin Braun Liroy Narodowcy

  1. Krzysztof Tuduj
  2. Krzysztof Chmielewski
  3. Joanna Szałata
  4. Estera Ślusarczyk
  5. Klaudia Szenderowicz
  6. Iwona Wawruszczak
  7. Jan Gładkow
  8. Arkadiusz Piszczek
  9. Paweł Mazur
  10. Adrian Stateczny

WiosnaLista nr 2 – Komitet Wyborczy Roberta Biedronia

  1. Anita Kucharska-Dziedzic
  2. Sven Zagała
  3. Małgorzata Prokop-Paczkowska
  4. Jacek Wezgraj
  5. Katarzyna Paprocka
  6. Wojciech Czypicki
  7. Monika Drubkowska
  8. Łukasz Olszewski
  9. Katarzyna Kotula
  10. Jakub Ziółkowski

Koalicja EuropejskaLista nr 3 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Zieloni

  1. Bogusław Liberadzki
  2. Bartosz Arłukowicz
  3. Elżbieta Polak
  4. Witold Pahl
  5. Jarosław Rzepa
  6. Tomasz Aniśko
  7. Ewa Dudar
  8. Elżbieta Jabłońska
  9. Katarzyna Dudź
  10. Jolanta Fedak

Prawo i SprawiedliwośćLista nr 4 – Komitet Wyborczy

  1. Joachim Brudziński
  2. Czesław Hoc
  3. Elżbieta Rafalska
  4. Jerzy Materna
  5. Małgorzata Golińska
  6. Michał Jach
  7. Michał Kamiński
  8. Helena Hatka
  9. Małgorzata Jacyna-Witt
  10. Władysław Dajczak

Lewica RazemLista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy - Partia Razem, Unia Pracy, RSS

  1. Julia Zimmermann
  2. Sebastian Bednarski
  3. Adrianna Ruszkowska
  4. Robert Wiśniewski
  5. Joanna Wójcik
  6. Michał Ziemski
  7. Anna Gargul
  8. Michał Szmytkowski
  9. Radosław Cieślak
  10. Zofia Malisz

Kukiz'15Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Wyborców

  1. Olimpia Tomczyk-Iwko
  2. Agnieszka Sajdak-Wasik
  3. Roman Knop
  4. Ryszard Kowalczuk
  5. Artur Groc
  6. Natalia Zdónek
  7. Tomasz Palij
  8. Mirela Dudojć
  9. Stefan Romecki
  10. Jacek Guzikowski

Czytaj także:
Wybory do PE 2019. Kto dostał się do europarlamentu z okręgu nr 13 (zachodniopomorskie i lubuskie)?

Czytaj także

 0